Dzień Edukacji Narodowej
16 października 2014

„Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka”.

Janusz Korczak

W ubiegły piątek w Zespole Szkół im. Jana w Wyszogrodzie odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia już od samego rana w szkołach panowała odświętna atmosfera.

O godz. 12.00 w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Był on doskonałą okazją do uhonorowania tych, których wytrwała, codzienna praca i zaangażowanie w życie szkoły przyniosła wymierne efekty w postaci wysokich wyników w nauce, wychowaniu, rozwijaniu pasji i zainteresowań, wspólnemu dobru oraz promocji szkół w lokalnym środowisku.

Docenieni zostali więc następujący nauczyciele:

Lilianna Szmulewicz, Barbara Gontarczyk,Tomasz Zagroba, Anna Dąbrowska, Iwona Gortat, Agnieszka Bor.

Swoją obecnością tego dnia zaszczycił nas Starosta Płocki Pan Michał Boszko, na którego ręce zostały złożone serdeczne podziękowania od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców. Także młodzież okazała swoją wdzięczność dla Pana Starosty i za pośrednictwem swojego przedstawiciela Daniela Borzewskiego skierowała kilka serdecznych słów.

Życzenia pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, wytrwałości w kształtowaniu młodych pokoleń, dzięki któremu przyszłość każdego ucznia powinna być jak najlepsza, składała Pani Dyrektor Elżbieta Jachimiak. Do życzeń dołączyła także Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Hanna Ząbek oraz Przedstawicielka Związku Nauczycielstwa Polskiego Pani Wiesława Woźniak. Jak zwykle można było liczyć na kilka ciepłych słów z usta Pana Michała Boszko.

Uczniowie  wyrazili swoją wdzięczność wręczając gronu pedagogicznemu, a także wszystkim pracownikom administracji i obsługi kwiaty. Prezentem od młodzieży był także przygotowany przez klasę III B program artystyczny i występ chóru pod kierunkiem ks. Dariusza Skoczylasa.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 października 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content