Dzie┼ä Edukacji Narodowej ­čÄô
15 pa┼║dziernika 2019

Dnia 15.10.2019 r. w naszym Zespole Szk├│┼é odby┼é si─Ö uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzie┼ä to jeden z takich dni w trakcie roku, kiedy uwaga nas wszystkich skupia si─Ö na polskiej szkole, na nauczycielach, pracownikach szko┼éy i na uczniach. To jest dzie┼ä, w kt├│rym wszyscy polskiej szkole dobrze ┼╝ycz─ů. ┼╗ycz─ů, aby nauczyciele pracowali jak najlepiej, aby byli zadowoleni ze swojej pracy i aby przynosi┼éa ona dobre efekty i satysfakcj─Ö. ┼╗ycz─ů r├│wnie┼╝, aby dzieci i m┼éodzie┼╝ ucz─ůcy si─Ö w naszych szko┼éach byli zadowoleni, ale tak┼╝e zdobywali nowe umiej─Ötno┼Ťci. W tym dniu przyznawane s─ů r├│wnie┼╝ nauczycielom nagrody za osi─ůgni─Öcia dydaktyczne i wychowawcze. Nasza uroczysto┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa si─Ö od podzi─Ökowa┼ä Pani Dyrektor dla wszystkich nauczycieli i pracownik├│w szko┼éy za prac─Ö, zaanga┼╝owanie i nauczanie oraz wychowywanie m┼éodzie┼╝y. W tym wyj─ůtkowym dniu uhonorowani zostali nagrodami dyrektora: Agnieszka Lenczewska, Mariia Serediuk, Dorota Klus, Agnieszka Bor, Renata Krajczy┼äska, Ma┼égorzata Nowak, Piotr Felczak, Jacek Janczak i Bogdan Szmulewicz oraz wszyscy pracownicy administracji i obs┼éugi.. Nagrod─Ö Starosty P┼éockiego podczas Powiatowego Dnia Edukacji w miniony pi─ůtek dosta┼éy r├│wnie┼╝ nasze panie Dyrektor ÔÇô p. Joanna Misiakowska i Beata Kryszkowska, kt├│re w┼éadze naszego organu prowadz─ůcego doceni┼éy za wysok─ů jako┼Ť─ç pracy szko┼éy. Nast─Öpnie pani Dyrektor przekaza┼éa g┼éos uczniom, kt├│rzy swoim wyst─Öpem, przygotowanym pod kierunkiem p. Barbary Gontarczyk u┼Ťwietnili ten wyj─ůtkowy dzie┼ä w roku szkolnym. Wiele ciep┼éych i mi┼éych s┼é├│w pop┼éyn─Ö┼éo w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkre┼Ťlili swoj─ů wdzi─Öczno┼Ť─ç za codzienny trud pracy nauczyciela, jego po┼Ťwi─Öcenie, czujno┼Ť─ç i trosk─Ö o dobro wychowank├│w. ┼╗yczenia nauczycielom z┼éo┼╝y┼éa r├│wnie┼╝ Przewodnicz─ůca Rady Rodzic├│w p. Monika W├│jcik, kt├│ra podzi─Ökowa┼éa za dotychczasowe zaanga┼╝owanie oraz ┼╝yczy┼éa wielu si┼é i wytrwa┼éo┼Ťci w tym wyj─ůtkowym zawodzie. W imieniu opiekun├│w naszych uczni├│w ufundowa┼éa te┼╝ nauczycielom s┼éodki upominek. Nauczyciele za┼Ť ┼╝yczyli sobie, aby ich praca i wysi┼éki by┼éy zauwa┼╝ane i doceniane przez m┼éodzie┼╝ i ich rodzic├│w, bo to jest wed┼éug nich najwi─Öksza nagroda, kt├│r─ů cz─Östo dostrzec mo┼╝na dopiero po up┼éywie pewnego czasu. ÔÇô Wtedy, z pewnej perspektywy wida─ç, jak wa┼╝ny by┼é nauczyciel, jak mocno wp┼éywa┼é na formowanie m┼éodych ludzi.
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 15 pa┼║dziernika 2019.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content