DWA PÓŁFINAŁY LOGISTYKÓW
14 grudnia 2022

Za Nami seria Olimpiad na szczeblu okręgowym z zakresu Logistyki, Transportu i Spedycji, w których Nasi logistycy wzięli udział.
•09.12. – uczniowie IV klas Magdalena Zmysłowska oraz Łukasz Ciurzyński znaleźli się w gronie 13% uczniów z całej Polski, którzy wzięli udział w II etapie Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
•13.12. – uczeń kl. IV Lg Kuba Grzelak uczestniczył w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 grudnia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content