Choinkowe Spotkanie ze Świętym Mikołajem
19 grudnia 2018

Uczniowie mieszkający w Internacie przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, czuli świąteczny klimat już od połowy listopada.  To wszystko za sprawą przygotowań do corocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Cieszymy się że  młodzież z  sekcji plastyczne, która działa w internacie  tak aktywnie włączyła się w przygotowania i  wykonała przepiękne ozdoby- bombki, stroiki, choinki, skrzaty i świeczniki. Wszystkie prace można było zobaczyć a także zakupić 9 grudnia podczas „Choinkowego Spotkania ze Świętym Mikołajem”

Dzięki funduszom jakie udało im się zgromadzić tego dnia, będą mieli okazję pojechać na wycieczkę.

Mamy nadzieję, że ozdoby zakupione na naszym stoisku pięknie ozdabiają Państwa wnętrza i tworzą świąteczną atmosferę.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content