Centrum Nauki Kopernik – inspirujące miejsce!
29 listopada 2023

Centrum Nauki Kopernik to jedno z najnowocześniejszych miejsc edukacyjnych w Polsce. Oferuje interaktywne wystawy i eksperymenty, aby edukować zwiedzających na temat nauki, technologii i matematyki. 28 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do wspomnianego wyżej miejsca. Mieli okazję zwiedzić ekspozycje oraz uczestniczyć w zajęciach praktycznych w laboratoriach: chemicznym, biologicznym i robotycznym. Tego rodzaju doświadczenie było nie tylko edukacyjne, ale także inspirujące. Pobudziło ich zainteresowanie nauką i technologią. Możliwość wykonywania doświadczeń z interaktywnymi eksponatami pomaga w przyswajaniu wiedzy w sposób angażujący i pamiętliwy.

Wycieczka dostarczyła wszystkim fascynujących wrażeń!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content