Category Archives: Wydarzenia sportowe

Licealiada dziewcząt

W piątek 17 listopada zainagurowana rozgrywki Licealiady w siatkówce dziewcząt. Pierwszym z trzech turniejów odbył się na hali sportowej w Wyszogrodzie. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje: Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie… Czytaj dalej »

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2023r. na terenie strzelnicy „ Wiarus” Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej, odbyły się zawody strzeleckie z broni długiej z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nich udział 20 drużyn, wystawionych przez szkoły średnie… Czytaj dalej »

Zwycięstwo w Podgórzu !!!

Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości to cykliczne wydarzenie, odbywające się w Podgórzu. Zawody te cieszą się bardzo dużą popularnością, ściągając do Podgórza mnóstwo uczniów z wielu szkół. Reprezentacja naszej szkoły wielokrotnie wracała z zawodów w Podgórzu z pucharami,… Czytaj dalej »

Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną chłopców – zakończone!

Po trzech turniejach rozegranych w Płocku, w Wyszogrodzie i w Gąbinie pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z Z.S. im. S. Staszica w Gąbinie zdobywając 13 pkt , drugie miejsce z zajęła reprezentacja Z.S. im. L. Bergerowej w Płocku zdobywając 7 pkt,… Czytaj dalej »

Wielkie zwycięstwo w Sierpcu!!!

Dnia 16 października 2023 roku na terenie Osiedla Zatorze w Sierpcu odbyły się XXVI Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dwa sześcioosobowe zespoły. Bieg przełajowy odbywał się na dystansie 6 x 1000m. Warunki pogodowe były dość trudne z powodu… Czytaj dalej »

Siatkarki 🏐🏆 na start, czyli Licealiada w siatkówce dziewcząt.

We wtorek 29 listopada odbył się pierwszy z trzech turniejów Licealiady w siatkówce dziewcząt. Na hali sportowej w Wyszogrodzie do rywalizacji przystąpiły dziewczęta Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku oraz Zespołu Szkół… Czytaj dalej »

☝️Zwycięstwo w biegach przełajowych ‼️

W dniu 9 listopada w Podgórzu odbyły się XXVII Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na tej cyklicznej imprezie nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Rywalizacja na nowej trasie biegu była bardzo zacięta, ale przebiegała zgodnie z duchem „fair… Czytaj dalej »

Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

Dnia 6 października na trasach biegowych wyznaczonych w obrębie szkoły odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Mistrzostwa rozegrano w czterech kategoriach na dystansach 800m i 1200m. Rywalizacja podczas szkolnych zawodów lekkoatletycznych toczyła się oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Ta… Czytaj dalej »

Memoriał im. #Mariusza #Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika ⚽️⚽️⚽️

W dniu 22 września 2022 roku na boisku piłkarskim przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się piłkarski Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, który objął honorowym patronatem uroczystość. To właśnie dzięki wielkiemu… Czytaj dalej »

XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 29 kwietnia 2022r w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Etap wojewódzki poprzedzony był eliminacjami rejonowymi, które odbyły się w październiku 2021r w Sierpcu. Wśród 10 najlepszych biegaczy rejonu znaleźli się nasi… Czytaj dalej »