Category Archives: Wydarzenia sportowe

XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 29 kwietnia 2022r w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Etap wojewódzki poprzedzony był eliminacjami rejonowymi, które odbyły się w październiku 2021r w Sierpcu. Wśród 10 najlepszych biegaczy rejonu znaleźli się nasi… Czytaj dalej »

„PULL UP” –podciąganie na drążku. 💪🏆🏋️‍♀️

Dnia 29.03.202r w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się pierwsze zawody pn. „PULL UP” –podciąganie na drążku. Do konkursu zgłosiło się 21 uczniów, finalnie wystartowało 18. Poza konkursem udział wzięli również nauczyciele wychowania fizycznego Jakub Sidor i… Czytaj dalej »

Licealiada 🏆 w tenisie stołowym 🏓

W dniu 9 marca 2022 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie był gospodarzem Licealiady w tenisie stołowym w kat. dziewcząt jak i chłopców. Do rywalizacji po za gospodarzami stanęli: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gabinie oraz Zespół Szkół… Czytaj dalej »

Mistrzostwa Szkoły 🏆 w tenisie stołowym 🏓

W dniu 2 marca na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Do rywalizacji o tytuł najlepszego tenisisty i najlepszej tenisistki stanęło 64 chłopców i 14 dziewcząt. Rywalizacja odbywała się systemem „brazylijskim” który powszechnie uważany jest za najbardziej… Czytaj dalej »

X edycja „Torpem Wilczym” 🏃🏃‍♀️

W dniu 6 marca 2022r uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny wzięli udział w największym biegu pamięci w Polsce, tj. X edycji „Tropem Wilczym”. Dla nas jak mówili udział w biegu w Radotkach k/Płocka to przede wszystkim… Czytaj dalej »

Szkolny turniej badmintona 🏸🏆🏸

W dniu 2 grudnia na hali sportowej odbył się szkolny turniej badmintona. Do rywalizacji stanęło 12 dziewcząt i 21 chłopców. Rozgrywki odbywały się na 6 kortach. Rywalizowano do 2 wygranych setów rozgrywanych do 15 pkt. W rozgrywkach dziewcząt rywalizacja odbywała… Czytaj dalej »

Zawody strzeleckie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 🏆🎯🇵🇱

W dniu 10 listopada br. na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Płocku odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W zawodach uczestniczyli uczniowie płockich szkół średnich oraz młodzież zrzeszona w szkolnych kołach strzeleckich LOK. Celem nadrzędnym zmagań… Czytaj dalej »

Obóz rekreacyjno-sportowy Radotki 2021 vol.2

Obóz rekreacyjno-sportowy Radotki 2021 vol.2 W dniach 25-29 października grupa 20 uczniów z klas IV ŻG oraz III ŻGg pod opieką Pana Tomasz Rogozińskiego uczestniczyła w obozie rekreacyjno-sportowym w Radotkach k. Płocka. Podobnie jak ich poprzednicy uczestniczyli w spływie kajakowym… Czytaj dalej »

🏃‍♀️WYSZOGRODZKI BIEG MŁODZIEŻY PRZECIW PRZEMOCY 🏃

W dniu dzisiejszym 26 października 2021r. na terenie naszej szkoły odbył się Pierwszy Wyszogrodzki Bieg Młodzieży Przeciw Przemocy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki. Celem akcji jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec przemocy oraz wszelkich jej przejawów…. Czytaj dalej »

Obóz rekreacyjno-sportowy Radotki 2021 vol.1

W dniach 20-24 października grupa 20 uczniów klas maturalnych (III A, III B, IV L i IV RM) pod opieką Pana Tomasz Rogozińskiego uczestniczyła w obozie rekreacyjno-sportowym w Radotkach k. Płocka. Obóz został zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju… Czytaj dalej »