Category Archives: wycieczki

ORLEN WISŁA PŁOCK vs. SC MAGDEBURG

Dnia 9 lutego 2023 r. mieszkańcy Internatu naszej szkoły uczestniczyli w meczu piłki ręcznej ORLEN WISŁA PŁOCK oraz SC MAGDEBURG. Za bilety dziękujemy Panu Mariuszowi Żukowskiemu.

?‍??‍?Wycieczka do Centrum Nauk Ścisłych Science-Box w Piasecznie?

18 marca 2022 r. uczniowie klasy 1L i 1GF wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauk Ścisłych Science-Box w Piasecznie celem uczestnictwa w zajęciach laboratoryjnych z wykorzystaniem ciekłego azotu. Uczniowie otrzymali zestaw niezbędnego szkła laboratoryjnego, odczynników chemicznych… Czytaj dalej »

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 22 czerwca br. w ramach projektu „Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu” uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wzięli udział w wycieczce do Warszawy w ramach, której zwiedzali Centrum Nauki Kopernik. Podczas pobytu w CNK uczniowie… Czytaj dalej »

Warsztaty naukowe w Toruniu

19 kwietnia grupa 12 uczniów z kl II b pod opieką p. Agaty Nowickiej wzięła udział w warsztatach naukowych, które odbyły się na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Toruńskiego z okazji dni otwartych. Program obejmował wysłuchanie oferty edukacyjnej prezentowanej przez… Czytaj dalej »

Wycieczka do fabryki Levi’s

Dnia 20 kwietnia odbyła się szkolna wycieczka do Płocka. Młodzież zwiedziła fabrykę znanej marki produkującej dżinsy Levi’s i uczestniczyła w wykładzie na temat szeroko pojętych działań mających na celu oszczędzanie wody. Uczniowie mieli szanse zobaczyć proces produkcji sztandarowego produktu marki… Czytaj dalej »

Wycieczka do Warszawy

23 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Celem były zajęcia edukacyjne w Muzeum Narodowym oraz lekcja muzealna w Zamku Królewskim. W wycieczce wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Zamku Królewskiego. Przewodnik oprowadził… Czytaj dalej »

Zwiedzanie stadniny koni arabskich

  Uczniowie III klasy technikum rolniczego, dzięki uprzejmości p. Sławomira Gortata mieli możliwość zwiedzić stadninę koni arabskich Al Khalediah w Nowych Wrońskach. Oto krótka fotorelacja z naszego wyjazdu.

Nasi rolnicy na AGROTECH

Dnia 18.03.2016r. uczniowie ZS w Wyszogrodzie uczestniczyli w międzynarodowych Targach Rolniczych AGROTECH w Kielcach. Młodzież miała możliwość oglądać nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, nasiona, środki ochrony roślin oraz pasze. Program imprezy uzupełniały interesujące warsztaty, konferencje, które… Czytaj dalej »

Nasi goście na wycieczce

W dniu 3 marca wolontariusze wraz z klasą 2B i kilkorgiem uczniów z klasy 4G i 2A wybrali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie zwiedzali Pałac Kultury i Nauki, podziwiali panoramę stolicy z Tarasu Widokowego. Uczniowie byli zadowoleni, iż mogli… Czytaj dalej »

Udział młodzieży w Dniach Otwartych w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

W dniu 18 kwietnia uczniowie klasy I A i IIA o profilu mundurowym pod opieką Panów Janusza Zycha i Tomasz Rogozińskiego oraz Pani Anny Szmulewicz brali udział w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Podczas pobytu uczniowie zostali zapoznani z… Czytaj dalej »