Category Archives: wycieczki szkolne

Pielgrzymka na Jasną Górę

Dnia 24 marca, grupa maturzystów z naszej szkoły, wraz z opiekunami uczestniczyła w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Myślą przewodnią pielgrzymki było hasło: „Doceń życie”. Uczniowie mieli okazję wysłuchania konferencji wygłoszonej przez panią Ewę Liegman związaną z Hospicjum Pomorze Dzieciom… Czytaj dalej »

Klasy policyjne w Radomiu

W dniu 4 stycznia 2022 r. uczniowie klasy IV Dp na zaproszenie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, reprezentowali Naszą Szkołę w uroczystym apelu z okazji ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy Policji. Ślubowanie było jednocześnie połączone z wręczaniem odznaczeń państwowych… Czytaj dalej »

Wystawa Art deco i „Miarka za miarkę”

8 listopada bieżącego roku uczniowie klas 4C, 4ŻGp i 4 Lg pod opieką p. Bożeny Pielacińskiej i p. Anny Szmulewicz wzięli udział w wycieczce do Płocka. Pierwszym punktem wyjazdu była wystawa Art deco w Muzeum Mazowieckim. Uczniowie byli pod wrażeniem… Czytaj dalej »

🧪Wycieczka do Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku)

27 października bieżącego roku uczniowie grup chemicznych z klasy 1B i 2B pod opieką p. B. Przybysiak i p.M. Kińskiej wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez pracowników Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku). Podczas pobytu uczniowie zapoznali się z… Czytaj dalej »

„Zmieniamy, działamy dla czystego powietrza i mniejszego hałasu”

Szkolny Klub Wolontariatu miał przyjemność uczestniczyć w zajęciach edukacyjno -warsztatowych w ramach projektu pn.”Zmieniamy, działamy dla czystego powietrza i mniejszego hałasu” organizowanych przez fundację „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej -Młodzi Razem” . Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym… Czytaj dalej »

Wycieczka do Berlina

Istnieją takie miejsca na świecie, które warto zobaczyć. W środę 12 października, razem z 95 uczniami naszej szkoły, udaliśmy się na wycieczkę do Berlina. Miasto zapewniło uczestnikom niezapomniane wrażenia. Oprócz zabytków i miejsc najbardziej znanych turystom np. Bramy Brandenburskiej, z… Czytaj dalej »

Kulturalna szkoła na Mazowszu

Wyjazd w ramach programu Kulturalna szkoła na Mazowszu przygotowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Grupa 55 uczniów trzech klas naszej Szkoły wraz z opiekunami Izabelą Jeznach, Katarzyną Smardzewską i Anną Szmulewicz odbyła zajęcia edukacyjne w plenerze. Z okazji 200-lecia polskiego romantyzmu… Czytaj dalej »

Wizyta w Sejmie RP i w SGH na Salonie Maturzystów ☺?

9 września br. uczniowie klas 4ŻG(g), 4ŻG(p)oraz klasy 3ŻGp uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Celem wyprawy był Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu- panem Piotrem Zgorzelskim. Po otrzymaniu przepustek i minięciu bramek grupa została powitana przez przewodnika, który… Czytaj dalej »

Wycieczka ➡️Częstochowa➡️Zakopane➡️Kraków

W dniach 17-19 maja uczniowie klas 1B i 2B wraz z Panią Dorotą Klus i Panem Andrzejem Barcińskim pojechali na wycieczkę do Doliny Kościeliskiej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Częstochowę i byliśmy na Jasnej Górze. Drugi dzień naszej wycieczki to Gubałówka, Polana… Czytaj dalej »

?Warsaw Motorcycle Show 2022 w Ptak Warsaw Expo

Dnia 1 kwietnia uczestniczyliśmy w największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej.