Category Archives: wycieczki szkolne

Weekendowe wycieczki po Chorwacji 🌴☀️🐠

Zgodnie z harmonogramem pobytu w weekend odbyły się wycieczki krajo- i kulturoznawcze po Chorwacji  Były to dni pełne wrażeń  Omiś i Makarska W sobotę, 6 lipca grupa praktykantów wraz z opiekunami wyruszyła autokarem do malowniczego miasteczka Omiś. Na miejscu wsiedliśmy… Czytaj dalej »

Wycieczka na Mazury

W dniach 11-13 czerwca odbyła się wycieczka na Mazury do miejscowości Ruciane-Nida. Pierwszego dnia czterdziestosiedmio osobowa grupa uczniów z naszej szkoły zwiedzała malownicze Mikołaj­ki oraz zażywała kąpieli zdrowotnych w hotelu Golębiewski. Kolejny dzień minął w sportowej atmosferze. Rozpoczęliśmy go spływem… Czytaj dalej »

Wycieczka do Grecji☀️☀️☀️

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wraz z opiekunami przez 8 dni zwiedzała Grecję – kolebkę europejskiej kultury i cywilizacji. Poznawali historię, podziwiali piękne krajobrazy i niesamowite zabytki. Wyjątkowe wrażenie zrobiły Klasztory Meteora -zawieszone między niebem a… Czytaj dalej »

Wieliczka – Kraków – Energylandia

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego przez trzy dni (24 -26 kwietnia) odpoczywała od szkolnej ławy, uczestnicząc w wycieczce organizowanej przez Biuro Podróży LEVTRAVEL z Sochaczewa. Na wyjazd do Małopolski zdecydowali się uczniowie klas pierwszych (I C, I… Czytaj dalej »

Foto-warsztaty

W dniu 23 kwietnia 2024 roku odbyły się pierwsze foto-warsztaty zorganizowane przez Pana Piotr Felczak. Warsztaty miały miejsce w malowniczym parku w Żelazowej Woli. Pasjonaci fotografii z naszej szkoły mieli okazję wykonać wiele pięknych zdjęć, uwieczniając zarówno portrety, krajobrazy, jak… Czytaj dalej »

II Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika

W dniu 25 września 2023 roku na boisku piłkarskim przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się piłkarski Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszała Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. To właśnie dzięki w zaangażowaniu śp. Mariusza Bieńka na… Czytaj dalej »

Wyjazd integracyjny klas pierwszych

W dniu 15.09.2023 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Przystani w Januszewie. Korzystając z pięknej pogody zorganizowano spływ kajakowy, w którym uczestniczyła część młodzieży, pozostali miło spędzali czas spacerując nad Wisłą, biorąc udział w zabawach sportowych. Spotkanie… Czytaj dalej »

„Poznaj Polskę” – Zakopane

W ramach projektu „Poznaj Polskę” 45 uczniów technikum i 3 opiekunów z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego wyruszyło 13 września 2023 roku ma wycieczkę do Zakopanego. Po wyjechaniu z Wyszogrodu pierwszym celem poznawania Polski była Jura Krakowsko-Częstochowska, a dokładnie ruiny… Czytaj dalej »

W Krakowie „Poznajemy Polskę”

W dniach 13 – 15 września grupa 45 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie razem z opiekunami uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”, mającej na celu wparcie w… Czytaj dalej »

Pielgrzymka na Jasną Górę

Dnia 24 marca, grupa maturzystów z naszej szkoły, wraz z opiekunami uczestniczyła w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Myślą przewodnią pielgrzymki było hasło: „Doceń życie”. Uczniowie mieli okazję wysłuchania konferencji wygłoszonej przez panią Ewę Liegman związaną z Hospicjum Pomorze Dzieciom… Czytaj dalej »