Category Archives: wycieczki szkolne

Dzień otwarty w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku

W dniu 6 marca br uczniowie II i III klasy mundurowej uczestniczyli w Dniu Otwartym Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Przyszli i tegoroczni maturzyści podczas spotkania zapoznali się ze specyfiką zawodu policjanta i charakterem pracy w poszczególnych wydziałach. Gości powitała… Czytaj dalej »

Wycieczka do British Council

Kontakt z żywym angielskim i kulturą brytyjską jest możliwy również w Polsce. 25. lutego uczestnicy zajęć językowych z projektu „Eksperyment Kluczem do Wiedzy i Sukcesu” odwiedzili British Council w Warszawie aby wziąć udział w warsztatach Brit Up! Zajęcia przeprowadzone zostały w języku… Czytaj dalej »

Zimowisko 2020

Niezapomniany 5 – dniowy wyjazd na narty do Poronina zakończył się sukcesem. Wszyscy mieli okazję nauczyć się szusować na tatrzańskich ośnieżonych stokach. Pomiędzy jazdami na nartach udało nam się pospacerować po Krupówkach w Zakopanem, zrelaksować się w Termach Gorący Potok… Czytaj dalej »

Wycieczka do Włoch

Grupa 50 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w dniach od 9 do 14 grudnia uczestniczyła w wycieczce do Włoch. Zgodnie z programem zwiedzanie rozpoczęli od renesansowej kolebki artystów, czyli Florencji, gdzie zobaczyli katedrę Santa Maria del Fiore,… Czytaj dalej »

Spotkanie dotyczące otwarcia wystawy w Muzeum Wisły w Wyszogrodzie oraz promocji książki “Ziemia płocka a czas niepodległości Ocalić od zapomnienia”.

13 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1B i 4TA wraz z nauczycielami Panią Iwoną Szymerską oraz Panią Agnieszka Bor udali się do Muzeum Wisły w Wyszogrodzie – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Celem spotkania było podsumowanie działań i otwarcie wystawy… Czytaj dalej »

Wycieczka do fabryki New Holland

Dnia 11 grudnia młodzież naszej szkoły miała okazję zwiedzić halę produkcyjną globalnego koncernu CNH w Płocku. New Holland jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce, a maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony… Czytaj dalej »

Konferencja naukowa ,,tak rodziła się Niepodległość”

W piątek 29.11.2019r. młodzież klasy mundurowej Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie uczestniczyła w Konferencji Naukowej pt. ,,Tak zrodziła się Niepodległość’’ w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Płocku, której organizatorami byli: Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Płock oraz… Czytaj dalej »

Wyjazd studyjny do Sandomierza

W dniach 28.10.19r.- 29.10.19r. młodzież Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Sandomierza w ramach projektu: ,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie’’. Nasi Uczniowie zapoznali się z… Czytaj dalej »

Spływ kajakowy Bzurą

We wtorek, 24.09.2019 odbył się spływ integracyjny młodzieży naszej szkoły. W tym roku wybraliśmy trasę rzeką Bzurą, choć kawałek trasy musieliśmy pokonać Wisłą. Choć pogoda nie napawała optymizmem, humory i kondycja naszych kajakowiczów dopisały. Na miejscu pan Kuba Sidor, który… Czytaj dalej »

Targi Żywności “WARSAW FOOD EXSPO”

Dnia 13.IX.2019r. uczniowie klas II, III, IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w największych w Polsce Targach Żywności – WARSAW FOOD EXSPO. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkali się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w… Czytaj dalej »