Category Archives: Konkursy

3D EduArt

Wiktoria Kaźmierczak i Przemysław Paduch to niesamowity duet Ta dwójka uczniów z klasy IB o profilu politechnicznym wzięła udział w drugiej edycji ogólnokrajowego konkursu 3D EduArt organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wśród ogromu prac (123!!!) z Polski i… Czytaj dalej »

Finał drugiej edycji konkursu Master of Vectors

W sobotę, 25 maja, w siedzibie firmy IT Media odbył się finał drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu graficznego Master of Vectors. Do zmagań przystąpiło 50 najlepszych uczestników z całej Polski, którzy walczyli o tytuł mistrza grafiki wektorowej. Naszą szkołę reprezentowali Natalia… Czytaj dalej »

O Srebrne Muszkiety – 2023/2024

23 kwietnia nasze dwa, trzyosobowe zespoły dziewcząt i chłopców zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego LXIII edycji ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2023/2024”. Organizatorem zawodów było Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Ligi Obrony… Czytaj dalej »

Regulamin Konkursu Mam Talent

Karta zgłoszenia – Mam Talent 2024 Regulamin – Mam Talent 2024  

Logistycy w półfinałach!

Coroczne Olimpiady z zakresu Logistyki, Transportu i Spedycji to nie lada wyzwanie, które zostało podjęte przez Naszych logistyków również i w tym roku. Sukcesem jest awans do 3 półfinałów, które odbywać się będą zgodnie z harmonogramem: 08.12.2023 r. Ogólnopolska Olimpiada… Czytaj dalej »

Nasz uczeń mistrzem Biesiady Literackiej!

Mariusz Buks, nasz uczeń, wywalczył zaszczytny tytuł mistrza słowa w XXVIII Biesiadzie Literackiej organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku. Konkurs ten od wielu lat wpisuje się w kalendarz płockich wydarzeń literackich, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem młodych talentów. Tegoroczna edycja zgromadziła… Czytaj dalej »

Uczennica z klasy 1GF zwycięża w konkursie fotograficznym!

Płocka Grupa Fotograficzna ogłosiła swojego zwycięzcę konkursu, a tym okazała się być utalentowana uczennica Zuzanna Kowalska z klasy 1GF pod opieką pana Piotra Felczaka. Konkurs zgromadził pasjonatów fotografii z różnych środowisk, ale to praca Zuzanny wzbudziła największe uznanie wśród publiczności…. Czytaj dalej »

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2023r. na terenie strzelnicy „ Wiarus” Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej, odbyły się zawody strzeleckie z broni długiej z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nich udział 20 drużyn, wystawionych przez szkoły średnie… Czytaj dalej »

Sukces naszych uczniów w konkursie wiedzy pożarniczej

27 października podczas Międzynarodowego Sympozjum „Aqua” organizowanego przez Politechnikę Warszawską w Płocku miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu „W ogniu pytań pożarniczych”. Jego organizatorem był m.in. Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Starostwo Powiatowe w Płocku. W III grupie, szkół średnich z Płocka… Czytaj dalej »

II Mistrzostwa IT w Poznaniu!

W sobotę 7 października odbyły się finały II Mistrzostw IT w Poznaniu. Dwa zespoły z robotyki oraz druku 3D zmagały się z najlepszymi drużynami z całej polski. Uczniowie dali z siebie wszystko. Mimo, że nie stanęli na podium to jesteśmy… Czytaj dalej »