Category Archives: galeria

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wrócili do szkoły i swoich codziennych obowiązków. Ten rok jest wyjątkowy, rozpoczyna się bowiem w momencie trwającej pandemii. Kierując się wytycznymi MEN… Czytaj dalej »

STUDNIÓWKA 2020

„… minęła studniówka z wielkim hukiem, czas ucieka i matura coraz bliżej…” Tradycja nakazuje, aby przyszli maturzyści na 100 dni przed egzaminem uczcili w sposób wyjątkowy swą dojrzałość i gotowość wkroczenia w dorosłe życie. 1 lutego 2020 r. uczniowie Zespołu… Czytaj dalej »

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH…

Dnia 14 listopada 2019r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyło się ślubowanie klas pierwszych połączone z Dniem Patrona. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Szkoły- Joanna Misiakowska, która krótko przedstawiła sylwetkę Jana Śniadeckiego oraz powitała zaproszonych gości, a wśród… Czytaj dalej »

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCIOWY

KONCERT NIEPODLEGŁOŚCIOWY 11 listopada 2019r, w 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego zgromadzili się licznie mieszkańcy Wyszogrodu i okolic, aby wspólnie świętować pamięć tamtych wydarzeń, wspomnieć o czasach i ludziach, dzięki którym… Czytaj dalej »

Dzień Edukacji Narodowej 🎓

Dnia 15.10.2019 r. w naszym Zespole Szkół odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzień to jeden z takich dni w trakcie roku, kiedy uwaga nas wszystkich skupia się na polskiej szkole, na nauczycielach, pracownikach szkoły i… Czytaj dalej »

Dzień Chleba

W Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w dniu 9 października, już po raz szósty odbyły się obchody Dnia Chleba. W atmosferę uroczystości wprowadziła gości młodzież szkoły utworami śpiewanymi „Na góralską nutę”. Patronat honorowy nad uroczystością objął Starosta Płocki… Czytaj dalej »

Obchody 80. rocznicy Bitwy nad Bzurą

3Dnia 22 września przypada rocznica zakończenia walk nad Bzurą. Przed 80. laty, Armia „Poznań” dowodzona przez generała Tadeusza Kutrzebę rozpoczęła największą bitwę kampanii 1939 roku. Trwająca od 9 do 22 września Bitwa nad Bzurą, choć ostatecznie zakończyła się klęską Polaków,… Czytaj dalej »

Inauguracja Roku Szkolnego 2019/20

Nowy rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie rozpoczął się mszą św. celebrowaną przez księdza proboszcza Grzegorza Przybyłka. Dalszą część uroczystości w sali gimnastycznej otworzyła Dyrektor Szkoły Joanna Misiakowska, witając przybyłych na uroczystość inauguracji nowego roku… Czytaj dalej »

Pożegnanie absolwentów….

Za nami bardzo ważny moment. 29 kwietnia br. uroczyście pożegnaliśmy nasze koleżanki i kolegów z klas maturalnych. Uczniowie klasy III liceum i IV technikum spędzili ostatnie chwile w szkolnych ławkach . Naszych absolwentów pożegnała Pani dyrektor Joanna Misiakowska wraz z… Czytaj dalej »

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 28 listopada obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły-Jana Śniadeckiego-wybitnego naukowca, matematyka, astronoma, działacza Komisji Edukacji Narodowej. Człowieka, który miał świadomość jak ważna jest nauka i wiedza w życiu jednostki, społeczeństwa, narodu. Z tej okazji, do grona naszej społeczności, zostali przyjęci uczniowie… Czytaj dalej »