Category Archives: Bez kategorii

2️⃣ Etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej

Etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej organizowany przez Uniwersytet Gdański za nami. Do walki stanęli najlepsi młodzi logistycy z całego kraju, w tym nasi uczniowie Dawid Jasiński i Krzysztof Rokicki. W Tym roku etap okręgowy miał miejsce w Zespole Szkół w Mińsku… Czytaj dalej »

?Wycieczka integracyjna pierwszoklasistów❗

Grupa 53 uczniów z klas 1L, 1GF oraz 1ŻPR wyruszyła na wycieczkę do Warszawy do „Stacji Grawitacji” oraz „Muzeum Ewolucji”. Na początku instruktorzy przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę, aby nikt nie odniósł kontuzji. Wszyscy z wielką chęcią skakali, bawili się, poddawali się… Czytaj dalej »

?Maraton maturalny 2021 r. rozpoczęty❗

Przed chwilą skończył się egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. Jesteśmy pewni, że daliście radę!

Piąty dzień praktyk

Kolejny słoneczny dzień. Dbając o nasze zdrówko – wystawiamy buziaki na słońce. Jesienna opalenizna, witamina D3 i dobre humory W pracy wciąż doskonalimy swój język angielski, poznajemy nowe kultury i ciekawych ludzi. Stałymi punktami dnia jest wspólny posiłek i wieczorny… Czytaj dalej »

Czas na PRAKTYKI ZAGRANICZNE w Szwecji

Uczniowie technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, żywienia i logistycznego w drodze na praktyki do Malmo w Szwecji w ramach projektu Erasmus plus

Uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów

11 grudnia 2019 r. w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyło się uroczyste wręczenie najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W tym zacnym gronie znalazły się nasze uczennice: Agnieszka Popławska ze średnią 5,22 z Liceum Ogólnokształcącego… Czytaj dalej »

Arena Challenge ?

W dniu 24 listopada br. odbyła się trzecia edycja Arena Challenge – biegu przeszkodowego po hali Orlen Arena. Uczniowie klas mundurowych naszej szkoły I Dp, I Ag, IIA, IIIA włączyli się w organizację w/w przedsięwzięcia. Kadeci pełniąc wolontariat wydawali pakiety… Czytaj dalej »

I MIEJSCE w POWIATOWEJ LICEALIADZIE w roku szkolnym 2018/19 dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego

22 listopada w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w powiecie płockim za rok szkolny 2018/2019. Gospodarzami uroczystości byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Pani Małgorzata Struzik, którzy podziękowali nauczycielom i działaczom… Czytaj dalej »

Mam Talent 2019

Dokumenty do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA Regulamin – Mam Talent 2019

Dekanalny konkurs wiedzy o św. Stanisławie Kostce

8 października, jako zwieńczenie pobytu Relikwii św. Stanisława Kostki w dekanacie wyszogrodzkim, ks. Michał Łuczka przeprowadził w naszej szkole Dekanalny Konkurs wiedzy o św. St. Kostce. Do udziału w zmaganiach  zgłosiło się 27 uczestników – uczniów klas VII – VII… Czytaj dalej »