Category Archives: Bez kategorii

📌Maraton maturalny 2021 r. rozpoczęty❗

Przed chwilą skończył się egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. Jesteśmy pewni, że daliście radę!

Piąty dzień praktyk

Kolejny słoneczny dzień. Dbając o nasze zdrówko – wystawiamy buziaki na słońce. Jesienna opalenizna, witamina D3 i dobre humory W pracy wciąż doskonalimy swój język angielski, poznajemy nowe kultury i ciekawych ludzi. Stałymi punktami dnia jest wspólny posiłek i wieczorny… Czytaj dalej »

Czas na PRAKTYKI ZAGRANICZNE w Szwecji

Uczniowie technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, żywienia i logistycznego w drodze na praktyki do Malmo w Szwecji w ramach projektu Erasmus plus

Uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów

11 grudnia 2019 r. w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyło się uroczyste wręczenie najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W tym zacnym gronie znalazły się nasze uczennice: Agnieszka Popławska ze średnią 5,22 z Liceum Ogólnokształcącego… Czytaj dalej »

Arena Challenge 💪

W dniu 24 listopada br. odbyła się trzecia edycja Arena Challenge – biegu przeszkodowego po hali Orlen Arena. Uczniowie klas mundurowych naszej szkoły I Dp, I Ag, IIA, IIIA włączyli się w organizację w/w przedsięwzięcia. Kadeci pełniąc wolontariat wydawali pakiety… Czytaj dalej »

I MIEJSCE w POWIATOWEJ LICEALIADZIE w roku szkolnym 2018/19 dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego

22 listopada w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w powiecie płockim za rok szkolny 2018/2019. Gospodarzami uroczystości byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Pani Małgorzata Struzik, którzy podziękowali nauczycielom i działaczom… Czytaj dalej »

Mam Talent 2019

Dokumenty do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA Regulamin – Mam Talent 2019

Dekanalny konkurs wiedzy o św. Stanisławie Kostce

8 października, jako zwieńczenie pobytu Relikwii św. Stanisława Kostki w dekanacie wyszogrodzkim, ks. Michał Łuczka przeprowadził w naszej szkole Dekanalny Konkurs wiedzy o św. St. Kostce. Do udziału w zmaganiach  zgłosiło się 27 uczestników – uczniów klas VII – VII… Czytaj dalej »

Wyjazd do Płocka na film historyczny „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.

26 września 2018 roku uczniowie klas I  oraz klasy III TA wraz z opiekunami: Iwoną Szymerską, Agnieszką Bor, Paulą Boszko oraz Renatą Krajczyńską uczestniczyli w wyjeździe do Płocka. Celem wycieczki było: – poszerzenie wiedzy historycznej na temat II wojny światowej… Czytaj dalej »

Program „Dobry Start”

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,6 miliona uczniów. Więcej informacji na stronie: www.mpips.gov.pl/DobryStart