Category Archives: Aktualności

Weekendowe wycieczki po Chorwacji 🌴☀️🐠

Zgodnie z harmonogramem pobytu w weekend odbyły się wycieczki krajo- i kulturoznawcze po Chorwacji  Były to dni pełne wrażeń  Omiś i Makarska W sobotę, 6 lipca grupa praktykantów wraz z opiekunami wyruszyła autokarem do malowniczego miasteczka Omiś. Na miejscu wsiedliśmy… Czytaj dalej »

Tydzień pełen wrażeń i sukcesów w Chorwacji 🇭🇷

Czwartek i piątek były dla nas niezwykle intensywne! Nasi opiekunowie odwiedzili praktykantów w zakładzie graficznym „GRAPHICS PLUS” oraz grupę kucharzy w restauracji „NAUTILIUS”.  Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ wszyscy pracodawcy chwalą naszych uczniów i są bardzo zadowoleni z ich pracy. Nauczyciele… Czytaj dalej »

Środa była dniem pełnym wrażeń dla naszej chorwackiej grupy❗️

W środę pracownik administracji  oraz gastronomii  odwiedzili kolejne zakłady pracy w swoich branżach, aby zdobyć cenne doświadczenie i nawiązać nowe kontakty zawodowe. Nauczyciele mieli okazję przeprowadzić wizytacje praktykantów pracujących w biurze EU Mobility Croatia.  Była to doskonała okazja do oceny… Czytaj dalej »

„Job Shadowing”

Dzisiejszy wtorek przyniósł nam odrobinę ochłody  i możliwość odpoczęcia od mocnych promieni słonecznych  W tak przyjemnych warunkach atmosfera sprzyjała naszemu planowi dnia! Grupa nauczycieli z programu „Job Shadowing” miała okazję bliżej poznać swoje przyszłe miejsca pracy  Było to wyjątkowe doświadczenie,… Czytaj dalej »

Pierwszy Dzień Praktyk w Chorwacji 🌴☀️🐠

Dzień rozpoczął się wyjątkowo wcześnie, gdyż już o świcie mieliśmy okazję skosztować pysznego śniadania, które dodało nam energii na nadchodzące wyzwania. Atmosfera od samego rana była pełna radości, a upalna aura towarzyszyła nam przez cały dzień, potęgując nasze entuzjastyczne nastawienie…. Czytaj dalej »

Chorwacja 🌴☀🐠 już tuż, tuż…

Trzy dni przed wyjazdem odbyło się ostatnie spotkanie przygotowawcze. Podczas spotkania zostały omówione najważniejsze sprawy organizacyjne: wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem  wyjazdu oraz pobytu na praktykach, przedstawiono miejsce zakwaterowania  oraz podpisano ostatnie dokumenty.

Pożegnanie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych: p. Karolina Koper – Członek Zarządu Powiatu Płockiego, p. Ewa Kowalak – Radna Powiatowa oraz Prezes Powiatowego… Czytaj dalej »

Wycieczka na Mazury

W dniach 11-13 czerwca odbyła się wycieczka na Mazury do miejscowości Ruciane-Nida. Pierwszego dnia czterdziestosiedmio osobowa grupa uczniów z naszej szkoły zwiedzała malownicze Mikołaj­ki oraz zażywała kąpieli zdrowotnych w hotelu Golębiewski. Kolejny dzień minął w sportowej atmosferze. Rozpoczęliśmy go spływem… Czytaj dalej »

Wizyta przygotowawcza w Chorwacji

W dniach 3-5 czerwca dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie: Joanna Misiakowska i Anna Filipiak odbyły wizytę przygotowawczą w chorwackim  Splicie (Kastela) w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Zawodowcy na start” z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Dzięki… Czytaj dalej »

„Edukacja z wojskiem”

12 czerwca odbyły się zajęcia w ramach programu edukacyjno-obronnego „Edukacja z wojskiem” przygotowanego i realizowanego we współdziałaniu MEN i MON. Zostały one prowadzone przez ppor. mgr Mirosława Tomaszewskiego, dowódcę plutonu i instruktora z 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej 64 batalionu… Czytaj dalej »