Category Archives: Aktualności

XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 29 kwietnia 2022r w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Etap wojewódzki poprzedzony był eliminacjami rejonowymi, które odbyły się w październiku 2021r w Sierpcu. Wśród 10 najlepszych biegaczy rejonu znaleźli się nasi… Czytaj dalej »

Jubileusz 6️⃣5️⃣-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego zbliża się wielkimi krokami ‼️

Jubileusz -lecia Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego zbliża się wielkimi krokami Drodzy absolwenci, czekamy na Was Zapraszamy do zapisów Opłata wpisowa za udział w zjeździe wynosi 50 zł( w tym obiad i monografia szkoły), natomiast uczestnictwo w… Czytaj dalej »

🏵Matura 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣

Już dziś, 4 maja, uczniowie rozpoczęli swoje zmagania z egzaminem dojrzałości. Czekamy na %!

⚜️Pożegnanie Klas Maturalnych⚜️

„Dużo bym dał, by przeżyć to znów Wehikuł czasu to byłby cud (…) To już minęło, te czasy, ten luz Wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już!” -Ryszard Riedel Dnia 29 kwietnia 2022 roku zadzwonił po raz ostatni dzwonek dla… Czytaj dalej »

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

„Dziwny jest ten świat Gdzie jeszcze wciąż Mieści się wiele zła (…)” Słowami piosenki Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat” rozpoczął się przygotowany przez klasy I ŻPR, I KML oraz III KMg apel z okazji świąt wielkanocnych. Zazwyczaj jest… Czytaj dalej »

Dzień otwarty w Śniadeckim za nami❗️

23.04.2022 w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się „Dzień Otwarty” skierowany zarówno do kandydatów klas pierwszych, jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że miła i przyjazna atmosfera, liczne odpowiedzi na pytania oraz wyczerpująca informacja o proponowanych kierunkach… Czytaj dalej »

Logistyka w Śniadeckim❤️

Dnia 11.04.2022 r. uczniowie klas logistycznych brali udział w Dniu Logistyka celebrując tym samym Międzynarodowy Dzień Logistyki przypadający 15kwietnia. Zorganizowane przez nas konkurencje zadaniowe z działu TSL spotkały się z pozytywnym odzewem uczniów. Młodzież aktywnie włączyła się w szukanie rozwiązań… Czytaj dalej »

📌Dzień Otwarty w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Płońsku.

Dnia kwietnia uczestniczyliśmy w wykładach w Wyższej Uczelni w Płońsku, które były prowadzone przez funkcjonariuszy Administracji Skarbowej w Warszawie. Tematyka: 1) Zasady postępowania przy przekraczaniu granicy państwowej. Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży. 2) „Techniki kryminalistyczne w praktyce” 3) „Trzy logistyki… Czytaj dalej »

🏍Warsaw Motorcycle Show 2022 w Ptak Warsaw Expo

Dnia 1 kwietnia uczestniczyliśmy w największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej.

„PULL UP” –podciąganie na drążku. 💪🏆🏋️‍♀️

Dnia 29.03.202r w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się pierwsze zawody pn. „PULL UP” –podciąganie na drążku. Do konkursu zgłosiło się 21 uczniów, finalnie wystartowało 18. Poza konkursem udział wzięli również nauczyciele wychowania fizycznego Jakub Sidor i… Czytaj dalej »