Category Archives: Aktualności

☝️Zwycięstwo w biegach przełajowych ‼️

W dniu 9 listopada w Podgórzu odbyły się XXVII Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na tej cyklicznej imprezie nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Rywalizacja na nowej trasie biegu była bardzo zacięta, ale przebiegała zgodnie z duchem „fair… Czytaj dalej »

Wieczór patriotyczny 🇵🇱🇵🇱

Dnia 11 listopada 2022r w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego zgromadzili się licznie przybyli mieszkańcy Wyszogrodu i okolic oraz nasza młodzież, aby świętować rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wysłuchaliśmy pięknie wykonanych piosenek patriotycznych, które były przeplatane fragmentami „Pana Tadeusza”. W… Czytaj dalej »

„Święto Odzyskania Niepodległości „🇵🇱🇵🇱

W dniu dzisiejszym społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego rozpoczęła świętowanie rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podniosła akademia wprowadziła wszystkich w patriotyczny nastrój. Odśpiewaliśmy również o godzinie 11.11 Hymn Państwowy, włączając się w ogólnopolską akcję #SzkołaDoHymnu „.

Wystawa Art deco i „Miarka za miarkę”

8 listopada bieżącego roku uczniowie klas 4C, 4ŻGp i 4 Lg pod opieką p. Bożeny Pielacińskiej i p. Anny Szmulewicz wzięli udział w wycieczce do Płocka. Pierwszym punktem wyjazdu była wystawa Art deco w Muzeum Mazowieckim. Uczniowie byli pod wrażeniem… Czytaj dalej »

Akcja rekrutacja !

TWOJA KREW, MOJE ŻYCIE❤️

Dnia 7 listopada Nasza Szkoła miała przyjemność współuczestniczenia w akcji organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”. Celem projektu edukacyjnego jest promowanie honorowego krwiodawstwa, obalenie mitów związanych z oddawaniem krwi… Czytaj dalej »

🧪Wycieczka do Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku)

27 października bieżącego roku uczniowie grup chemicznych z klasy 1B i 2B pod opieką p. B. Przybysiak i p.M. Kińskiej wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez pracowników Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku). Podczas pobytu uczniowie zapoznali się z… Czytaj dalej »

Święto Mola

Dnia 24 października 2022 roku z okazji Święta Mola odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy chemicznej. Dzień Mola to nieoficjalne to święto obchodzone przez chemików w Ameryce Północnej 23 października pomiędzy godzinami 6:02 AM i 6:02 PM. Data i… Czytaj dalej »

I Etap XIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

I Etap XIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu za nami. W teście w trybie on-line wzięli udział uczniowie Naszej szkoły, a byli to: Amelia Piątkowska kl. III L, Karol Piątkowski kl. III L, Adrian… Czytaj dalej »

Dzień Chleba🍞

Dnia 19 października w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się VIII obchody Dnia Chleba. Patronatem honorowym uroczystość objął Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki – jednocześnie sponsor nagród dla laureatów konkursów. Obecna była z nami również Iwona Sierocka Wicestarosta…. Czytaj dalej »