Category Archives: Aktualności

👉Dobiega końca realizacja projektu ,,Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu’’.💪

Dobiega końca realizacja projektu ,,Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu’’. 10-cio osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie uczestniczyła w letnim obozie naukowym zorganizowanym w Tarnowie. Organizacja obozu przebiegała pod hasłem: ,,Jan Szczepanik- śladami polskiego Edisona’’. Pochodzący… Czytaj dalej »

Projekt grantowy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania “Razem dla Rozwoju”

Stowarzyszanie „Wokół Śniadeckiego” działające przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, od wielu lat pozyskuje z różnych źródeł środki na działalność regulaminową Stowarzyszenia skierowaną do różnych grup odbiorców w zależności od rodzaju realizowanego przedsięwzięcia. W ramach projektu grantowego realizowanego… Czytaj dalej »

👉Sukces naszej uczennicy Karoliny Sobótki

Sukces naszej uczennicy Karoliny Sobótki na VIII Biegu Cichociemnych zorganizowanym w Sochaczewie 19 czerwca br., w którym zajęła II miejsce w kategorii 5 km. Serdecznie gratulujemy.

👉Sukces naszych uczniów w konkursie „Zapatrzeni w Baczyńskiego”

Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie z okazji 100 rocznicy urodzin patrona zorganizowała ogólnopolski konkurs, w którym nasi uczniowie zajęli: w kategorii plakat lub grafika komputerowa: I miejsce – Dominika Siekiera II miejsce – Wiktor Skroński oraz w… Czytaj dalej »

„Świat już pachnie wakacjami…”

Pod takim hasłem w naszej szkole 25.06.2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała przybyłych gości: Księdza Grzegorza Przybyłka, Panią Elżbietę Annę Jachimiak – Radną Powiatową, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Monikę Wójcik oraz nauczycieli,… Czytaj dalej »

👑Zwiedzanie Zamku Królewskiego i Starego Miasta 👑

22 czerwca bieżącego roku ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zrealizował kolejną wycieczkę w ramach projektu ” Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu”. Za cel postawiono zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz warszawskiej starówki z przewodnikiem w języku angielskim. Wyjazd dedykowany był… Czytaj dalej »

Kacper Krzemiński laureatem konkursu “Jestem z Mazowsza- to powód do dumy”

W dniu 23 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego-plastycznego “Jestem z Mazowsza-to powód do dumy”. Uczeń Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Kacper Krzemiński zajał II miejsce. W kategorii praca literacka esej Kacpra był jednym z 700 prac, które wpłynęły… Czytaj dalej »

Wycieczka do Zoo w Płocku 🚌🚌

W płockim Zoo przyszły na świat cztery nowe słodkie kocięta. Dwa tygryski syberyjskie i dwie pantery śnieżne. Zwierzęta te znajdują się na granicy wyginięcia i należą do jednych z największych żyjących lądowych drapieżników. Uczniowie klasy 2 Lg postanowili nie przegapić… Czytaj dalej »

Wyjazd edukacyjny do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 17 czerwca br. w ramach projektu “Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu” uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego wzięli udział w wycieczce do Warszawy w ramach, której zwiedzali Centrum Nauki Kopernik. Podczas pobytu w CNK uczniowie mieli okazję… Czytaj dalej »

⚽️ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ⚽️

16 czerwca odbył się w naszej szkole drugi w tym roku szkolnym turniej piłki nożnej chłopców. Wzięło w nim udział siedem zespołów, a było o co grać ponieważ Pani Dyrektor, dla zwycięzców, ufundowała piękny puchar i śliczne medale. Mecze swoją… Czytaj dalej »