BRĄZOWY MEDAL sztafety chłopców w międzypowiatowych sztafetowych biegach przełajowych w Sierpcu???
12 października 2021

12 października był dniem w którym to do rywalizacji na szczeblu międzypowiatowym stanęły sztafety w biegach przełajowych. W Sierpcu na terenie Parku Rekreacyjno-Sportowego rywalizowano o awans do zawodów wojewódzkich szkół podstawowych w kategorii „Dzieci” – klasy V-VI i „Młodzieży” – klasy VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych w kategorii „Licealiada”. Rywalizowano wśród dziewcząt jak i chłopców na dystansie 6 x 1000 metrów. Do rywalizacji wśród dziewcząt stanęło 7, a wśród chłopców 10 zespołów.
Dziewczyny w składzie – Folga Martyna (I A), Chłopska Gabriela (I A), Kiljan Małgorzata (II B.), Kowalczyk Aleksandra (III Bg), Kuczera Paulina (III Bg) i Sobótka Karolina (III Bg) uplasowały się w środku stawki zajmując IV miejsce.
Chłopcy w składzie – Balcer Daniel (II A), Myszkowski Adam (III Dp), Stanisławski Tomasz (III Lg), Smulski Kamil (IV ŻG), Rokicki Krzysztof (IV L) i Panek Patryk (III Dp) po fantastycznym biegu i niesamowitej rywalizacji z innymi zespołami wywalczyli III miejsce.
Pewnie wszyscy czujemy mały niedosyt gdyż tylko po 2 zespoły z każdego biegu mogły cieszyć się z awansu do zawodów wojewódzkich. Jest to i tak nasz najlepszy wynik od kilku lat w rywalizacji sztafet. Brawa dla wszystkich za niesamowitą walkę do samego końca.
klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku (1)
2. Liceum Ogólnokształcące im. mjra. Henryka Sucharskiego w Sierpcu
3. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu
4. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
5. Zespół Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu
6. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku (2) – p.k.
7. Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu
2. Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Płocku
3. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
4. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku (1)
5. Liceum Ogólnokształcące im. mjra. Henryka Sucharskiego w Sierpcu
6. Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku
7. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku
8. Liceum Ogólnokształcące im. marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku
9. Zespół Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu
10. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku (2) – p.k.
Tak trzymać i za rok na pewno powalczymy o coś więcej.
TR
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content