Bal Studniówkowy 2018
6 lutego 2018

W sobotę studniówkowe szaleństwo przeżywali uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Pani Dyrektor Joanna Misiakowska jako pierwsza przywitała gości i złożyła życzenia przyszłym maturzystom. Życząc udanego balu przypomniała, że kończy się pewien etap w ich życiu. Przed nimi egzamin dojrzałości i dorosłe życie. Kolejnym punktem powitań były okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości. Bal studniówkowy to również chwila podziękowań. Były więc kwiaty i podziękowania od młodzieży dla dyrekcji i wychowawców: p Katarzyny Smardzewskiej, p Anny Renaty Szmulewicz, p. Małgorzaty Kińskiej, p. Julity Wisławskiej, p. Izabeli Jeznach oraz p. Tomasza Zagroby- za pomoc i wsparcie w drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu. Było też zapewnienie, że w sercach młodzieży na zawsze pozostanie bukiet ciepłych wspomnień. Uczniowie podziękowali także rodzicom – Radzie Rodziców na czele z Przewodniczącą – Elżbietą Pydyniak, a przede wszystkim rodzicom, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w przegotowaniach balu studniówkowego. Dla wszystkich gości zaśpiewała Magdalena Sołtysiak utwór „Niech żyje bal” z repertuaru Maryli Rodowicz Był to sygnał do dobrej zabawy. Na parkiecie zameldowali się uczniowie trzech klas Liceum Ogólnokształcącego, dwóch klas Technikum oraz słuchacze Liceum dla dorosłych. Dziewczęta w szykownie dobranych sukniach, chłopcy w eleganckich garniturach rozpoczęli studniówkę tradycyjnym polonezem. Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich gości do stołów i życzyli udanej zabawy. W czasie bloków muzycznych parkiet pełen był młodzieży i zaproszonych gości wraz z osobami towarzyszącymi. Wszyscy wspaniale bawili się w rytm hitów disco z lat 80. i 90., ale także utworów współczesnych. Szampańska zabawa trwała do białego rana.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 lutego 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content