Arena Challenge II
3 grudnia 2018

1 grudnia 2018 roku odbyła się druga edycja ARENA CHALLENGE w płockiej Orlen Arenie organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku i po raz drugi uczniowie klas mundurowych (I A, II A i III A) naszej szkoły włączyli się w organizację w/w przedsięwzięcia. Uczniowie, jako wolontariusze pod czujnym okiem opiekunów (Piotr Irzyk, Dorota Klus, Tomasz Rogoziński) oraz pracowników MOSiR-u przygotowali trasę na płycie, trybunach, siłowni oraz ściance wspinaczkowej Orlen Areny. Pomagali w ustawieniu przeszkód (dywan z opon, skrzynia coca-coli), stacji crossfit (slam ball, jump box, marsz z kettlebell), reklam, podium oraz czynnie działali w biurze zawodów wydając zawodnikom pakiety startowe oraz chipy i koszulki. Już w trakcie trwania imprezy wszyscy uczniowie pełnili funkcję sędziów na trasie gdzie byli odpowiedzialni za instruowanie zawodników jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie. Dwójka uczniów Anna Kujawa (III A) oraz Bartłomiej Kaczmarek (II A) oraz dwóch nauczycieli w-f Panowie Piotr Irzyk oraz Tomasz Rogoziński mieli okazję zmierzyć się z innymi zawodnikami na trasie zawodów. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie. Anna Kujawa (8,43 min) uplasowała się na VI miejscu OPEN kobiet oraz I miejscu w swojej kategorii wiekowej, zaś Bartłomiej Kaczmarek (6,50 min) zajął VII miejsce OPEN mężczyzn oraz II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content