Arena Challenge ?
24 listopada 2019

W dniu 24 listopada br. odbyła się trzecia edycja Arena Challenge – biegu przeszkodowego po hali Orlen Arena. Uczniowie klas mundurowych naszej szkoły I Dp, I Ag, IIA, IIIA włączyli się w organizację w/w przedsięwzięcia. Kadeci pełniąc wolontariat wydawali pakiety startowe w biurze zawodów, zabezpieczali trasę biegu, ocenili poprawność wykonywanych ćwiczeń, służyli pomocą zawodnikom oraz kibicom. Pięcioro uczniów i troje nauczycieli mieli okazję zmierzyć się z trasą biegu. Najszybszą wśród uczniów okazała się Natalia Kunikowska uczennica klasy IIIA, która zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej (0:07:55), natomiast wśród nauczycieli p. Dorota Klus, która uplasowała się na V miejscu w kategorii open (0:07:53).
Gratulujemy 🙂
PI

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content