Apel z okazji Świąt Wielkanocnych
27 kwietnia 2022

„Dziwny jest ten świat
Gdzie jeszcze wciąż
Mieści się wiele zła (…)”
Słowami piosenki Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat” rozpoczął się przygotowany przez klasy I ŻPR, I KML oraz III KMg apel z okazji świąt wielkanocnych.
Zazwyczaj jest to czas przepełniony radością, jednak w tym roku przeżywamy go trochę inaczej. Wojenna rzeczywistość za wschodnią granicą powoduje, że jesteśmy świadkami wydarzeń, które dotychczas znaliśmy jedynie z podręczników do historii, bądź opowieści naszych pradziadków. Mierzymy się z trudnymi emocjami. Odwieczna walka dobra ze złem, ale jednocześnie nadzieja na lepsze jutro, to główny przekaz montażu słowno -muzycznego pt. „Odkupienie”.
Niech zmartwychwstały Chrystus przyniesie dobro i pokój na świecie.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
K.K.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 kwietnia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content