Aktywna tablica ­čĹŹ­čĹĆ
22 grudnia 2022

Wydzia┼é Edukacji, Kultury i Spraw Spo┼éecznych Starostwa Powiatowego w P┼éocku pozyska┼é ┼Ťrodki w ramach Rz─ůdowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczni├│w i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – ÔÇ×Aktywna tablicaÔÇŁ w wysoko┼Ťci 42 000 z┼é. By┼éa to maksymalna kwota o jak─ů m├│g┼é wnioskowa─ç organ prowadz─ůcy. Powiat P┼éocki zapewni┼é wk┼éad w┼éasny w wysoko┼Ťci 10 500 z┼é. ÔŁŚ´ŞĆ­čĹŹ
Dofinansowaniem zostały objęte:
1. Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Zespole Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie
2. Technikum w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
3. Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
Zakupiono dwa monitory interaktywne, laptopa wraz ze sprz─Ötem umo┼╝liwiaj─ůcym przetwarzanie wizerunku i g┼éosu w czasie rzeczywistym za po┼Ťrednictwem transmisji audiowizualnej, zestaw dla nauczyciela do prowadzenia zaj─Ö─ç z wykorzystaniem metod i technik kszta┼écenia na odleg┼éo┼Ť─ç w sk┼éad kt├│rego wchodz─ů: laptop, dodatkowa kamera internetowa, dodatkowy zestaw s┼éuchawek i mikrofon, statyw oraz tablet s┼éu┼╝─ůcy w szczeg├│lno┼Ťci do rysowania element├│w graficznych na komputerze lub monitorze, a tak┼╝e siedem projektor├│w.­čÄž­čĺ╗­čĹęÔÇŹ­čĆź
Celem projektu jest m. in. doposa┼╝enie szk├│┼é w nowe rodzaje sprz─Ötu, stanowi─ůcego wsparcie w realizacji kszta┼écenia na odleg┼éo┼Ť─ç. W latach 2020-2024 szko┼éa mo┼╝e skorzysta─ç z Programu tylko raz. ­čĹĆ
Wydzia┼é Edukacji, Kultury i Spraw Spo┼éecznych realizowa┼é ju┼╝ Program w 2021 roku w Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůcym, Technikum, Bran┼╝owej Szkole I Stopnia w Zespole Szk├│┼é im. Stanis┼éawa Staszica w G─ůbinie oraz w Technikum w Zespole Szk├│┼é im. Leokadii Bergerowej w P┼éocku i ┼é─ůcznie pozyska┼é 98 000 z┼é.­čžĹÔÇŹ­čĆź
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 22 grudnia 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content