Akcja honorowego krwiodawstwa
18 kwietnia 2018

Dnia 12 kwietnia w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Panie z regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie – Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim czuwały nad bezpieczeństwem naszej młodzieży podczas oddawania krwi. Akcje honorowego krwiodawstwa to już tradycja naszego życia szkolnego. Co najmniej dwa razy w roku młodzież ucząca się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, daje przykład odpowiedzialności mieszkańcom naszego miasta i gminy, chętnie oddając cząstkę siebie dla potrzebujących chorych i cierpiących osób. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali krew oraz tym, którzy bardzo chcieli, ale wstępne badania krwi niestety im to uniemożliwiły. Dziękujemy tym, którzy oddawali krew w dniu 12 kwietnia 2018 r., a byli to: 1. Kinga Bodzanowska 2. Weronika Gmurczyk 3. Natalia Gmurczyk 4. Paulina Caban 5. Beata Grzelak 6. Patrycja Budnik 7. Krystian Wójcik 8. Łukasz Racki 9. Daria Marczak 10. Piotr Majchrzak 11. Bartłomiej Ambroziak 12. Mateusz Bańka 13. Dominik Janicki 14. Bartosz Górnicki 15. Robert Kacprzak 16. Marta Dąbrowska 17. Milena Adamczyk 18. Wiktoria Kopka 19. Damian Wiśniewski 20. Paweł Dominik Pielaciński 21. Patryk Szajewski 22. Mateusz Chochół 23. Grzegorz Maćkiewicz 24. Katarzyna Waśniewska 25. Weronika Ciurzyńska 26. Aneta Kopera 27. Angelika Gołębiewska 28. Piotr Boszko 29. Gabriela Budnik 30. Adrianna Krzemińska 31. Monika Wierzchowska 32. Mateusz Jeznach 33. Aleksandra Bartosiak
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 kwietnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content