Adrenaline Rush Poland – End of spring
11 czerwca 2018

W dniach 8-9 czerwca 2018 roku w Radotkach k/Płocka odbyła się kolejna edycja Adrenaline Rush Poland tym razem pod nazwą End of spring. Podczas tej edycji przygotowane zostały dwie trasy z licznymi przeszkodami – 10 km/50 przeszkód oraz 5km/25 przeszkód. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję po raz kolejny tam zagościć. Uczniowie klas mundurowych pełnili tam funkcję wolontariuszy. W Radotkach stawili się już dzień przed startem o godz. 9:30. Po zakwaterowaniu w Osadzie Młynarza przystąpili do wyznaczonych im przez organizatora zadań. Wszystkie dziewczyny zostały oddelegowane do pomocy w biurze zawodów gdzie ich zadaniem było przygotowanie wszystkich pakietów startowych dla zawodników i zawodniczek grupy Elita oraz wszystkich pozostałych startujących w kategorii Open. Następnie zostały zapoznane z procedurami weryfikacji zawodników (podpisywanie formularzy przedstartowych, wydawanie chipów, wydawanie pakietu startowego oraz koszulek). Chłopcy zostali podzieleni na grupy i każda z grup miała do wykonania inne zadanie, m.in. przygotowanie trasy, przygotowanie natrysków, rozwieszenie banerów informacyjnych i reklamowych. Drugi dzień pobytu w Radotkach zaczął się dla wszystkich już o godz. 6:00. Tego dnia miało zostać sprawdzone to czego dowiedzieli się i nauczyli dzień wcześniej. Część chłopaków wyszła zabezpieczyć trasę gdzie instruowali zawodników, nadzorowali prawidłowe pokonywanie przeszkód oraz podawali im wodę. Ci którzy nie zostali oddelegowani do trasy dla dorosłych poszli zabezpieczyć trasę przygotowaną dla dzieci (5-8 lat – 400m i 9-12 lat – 1100m), tam też pomagali najmłodszym w pokonywaniu przeszkód, a także ich asekurowali. Spośród 41 uczniów pięcioro (Anna Kujawa, Bartłomiej Ambroziak, Dominik Janicki, Radosław Ziemkiewicz oraz Bartłomiej Kaczmarek) mieli okazję stanąć na linii startu biegu na 5 km razem z innymi 174 startującymi (117 mężczyzn i 57 kobiet). – Anna Kujawa – 6 miejsce (K) – 1:28:18 godz. – Bartłomiej Kaczmarek – 36 miejsce (M) – 1:31:13 godz. – Dominik Janicki – 41 miejsce (M) – 1:33:49 godz. – Bartłomiej Ambroziak – 42 miejsce (M) – 1:34:23 godz. – Radosław Ziemkiewicz – 75 miejsce (M) – 1:54:02 godz. Na linii startu biegu na 10 km wśród 158 uczestników (102 mężczyzn i 56 kobiet) stanęli również dwaj Panowie naszej szkoły – nauczyciele wychowania fizycznego Pan Piotr Irzyk oraz Pan Tomasz Rogoziński. – Piotr Irzyk – 5 miejsce (M) – 1:42:18 godz. – Tomasz Rogoziński – 6 miejsce (M) – 1:54:48 godz. Wszyscy ubłoceni od stóp po czubek głowy, cali i zdrowi z uśmiechem na twarzy i dużym zmęczeniem dotarli do mety. Wielkie podziękowania kierujemy do Pani Renaty Szmulewicz oraz Pani Doroty Klus za opiekę i super zdjęcia z trasy, a wszystkim uczniom, którzy nie startowali w biegu za niesamowity doping i wspieranie swoich kolegów i koleżanki na trasie.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 czerwca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content