Bal studniówkowy 2023
6 lutego 2023

„Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.”
-Jan Kochanowski
4 lutego 2022 r., w zimowej aurze, w Sali „Niespodzianka” maturzyści z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zatańczyli poloneza, rozpoczynając tym samym bal studniówkowy. To był wielki wieczór, niezapomniany i pełen emocji, nasi uczniowie na pewno zapamiętają go na wiele lat. W uroczystości udział wziął Apolinary Gruszczyński – członek Zarządu powiatu płockiego, który w imieniu Pana Starosty Sylwestra Ziemkiewicza, rozdał breloczki na szczęście.
Uczniowie, którzy byli gospodarzami uroczystości, skierowali wyrazy wdzięczności w stronę Pani Dyrektor i Nauczycieli dziękując za poświęcony czas, ciepło, uśmiech i przestrogi. Gorące podziękowania popłynęły do wychowawców: p. Wiesławy Woźniak, p. Piotra Irzyka, p. Lilianny Szmulewicz i p. Bożeny Pielacińskiej. Nie zabrakło również podziękowań dla Zarządu Powiatu Płockiego na czele z Sylwestrem Ziemkiewiczem Starostą Płockim za stworzenie doskonałych warunków do nauki i ufundowanie stypendiów, które umożliwiają om rozwój. Uczniowie klas kończących podziękowali także rodzicom oraz organizatorkom balu.
Pani Joanna Urszula Misiakowska – dyrektor szkoły, życzyła wszystkim udanego balu, a uczniom jak najlepszych wyników na maturze. Przypomniała, że kończy się pewien etap w ich życiu, który zapewne będzie zapamiętany na zawsze.
Do życzeń dołączyli również, Apolinary Gruszczyński oraz Monika Wójcik– Przewodnicząca Rady Rodziców, którzy życzyli młodzieży sukcesów na maturze oraz wspaniałej zabawy.
Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa do białego rana.

Dziękujemy Kamilowi Tatarka za galerię zdjęć

!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 lutego 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content