🕹Kurs na operatora dronów
17 listopada 2022

W dniu 17 listopada p. Piotr Felczak wraz z p. dyrektor Joanną Misiakowską wręczyli długo oczekiwane zaświadczenia ukończenia kursu BVLOS i dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji. Dwie grupy uczniów klas technikum liczące po 12 osób odbyły 20 godzinny kurs BVLOS w ramach Krajowego Scenariusza Standardowego NSTS-01 dotyczący latania dronami poza zasięgiem wzroku. Został przeprowadzony w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Funduszu Społecznego. Kurs zakończył się państwowym egzaminem zarówno teoretycznym jak i praktycznym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że uzyskany status operatora i pilota dronów przyczyni się do dalszego rozwoju zawodowego.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 listopada 2022.