?JESTEM KOBIETĄ…
1 marca 2021

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet zapraszamy wszystkich uczniów i sympatyków szkoły do wzięcia udziału w konkursie pt: „Jestem kobietą…”.?‍??‍??, który jest organizowany na Facebooku.
Liczymy na wasze poczucie humoru, ciekawe skojarzenia i super zdjęcia bądź filmy dotyczące tego, co dla was znaczą słowa „Jestem kobietą”. ????
Przewidziane są trzy konkursowe kategorie:
-ZDJĘCIE
-FILM
-INNE (wiersz, życzenia, humor, rebus)
Zasady konkursu:
1️⃣ Konkurs skierowany jest do uczniów, nauczycieli i wszystkich sympatyków szkoły.
2️⃣Prace można umieszczać od 01 do 08 marca 2021r w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku.
3️⃣ Prace konkursowe należy oznaczyć hasztagiem: #jestemkobietazswyszogrod
4️⃣ Przewidziane są trzy nagrody od komisji konkursowej oraz nagroda publiczności za największą ilość polubień.
5️⃣ Ogłoszenie wyników nastąpi 10 Marca 2021r .
Administrator danych szkoły zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy o treści wulgarnej, obraźliwej i nieestetycznej.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 marca 2021.