­čž¬Wycieczka do Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w P┼éocku)
4 listopada 2022

27 pa┼║dziernika bie┼╝─ůcego roku uczniowie grup chemicznych z klasy 1B i 2B pod opiek─ů p. B. Przybysiak i p.M. Ki┼äskiej wzi─Öli udzia┼é w zaj─Öciach zorganizowanych przez pracownik├│w Instytutu Chemii Politechniki Warszawskiej (filia w P┼éocku). Podczas pobytu uczniowie zapoznali si─Ö z tematyk─ů bada┼ä naukowych prowadzonych w poszczeg├│lnych pracowniach, zwiedzili najwa┼╝niejsze laboratoria chemiczne i zobaczyli prac─Ö student├│w ÔÇ×na ┼╝ywoÔÇŁ . W dalszej cz─Ö┼Ťci uczestniczyli w Sympozjum AQUA „Problemy In┼╝ynierii ┼Ürodowiska” dotycz─ůcej mi─Ödzy innymi dzia┼éa┼ä ekologicznych Dr in┼╝. ┼üukasz Go┼Ťciniak zaprosi┼é wszystkich licealist├│w do Auli wyk┼éadowej, w kt├│rej zapozna┼é naszych uczni├│w z rodzajami wydzia┼é├│w, kierunkami studi├│w i zasadami rekrutacji jakie obowi─ůzuj─ů na Politechnice Warszawskiej. Pokaza┼é naszym licealistom, ┼╝e chemia nie musi by─ç trudnym i nudnym przedmiotem, ale mo┼╝e by─ç nauk─ů ciekaw─ů i przyjemn─ů. Po tej wycieczce niekt├│rzy uczniowie zapewne powr├│c─ů na Politechnik─Ö Warszawsk─ů, ale ju┼╝ jako studenci.

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 4 listopada 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content