­čĽ╣Kurs na operatora dron├│w
17 listopada 2022

W dniu 17 listopada p. Piotr Felczak wraz z p. dyrektor Joann─ů Misiakowsk─ů wr─Öczyli d┼éugo oczekiwane za┼Ťwiadczenia uko┼äczenia kursu BVLOS i dokument├│w potwierdzaj─ůcych uzyskanie kwalifikacji. Dwie grupy uczni├│w klas technikum licz─ůce po 12 os├│b odby┼éy 20 godzinny kurs BVLOS w ramach Krajowego Scenariusza Standardowego NSTS-01 dotycz─ůcy latania dronami poza zasi─Ögiem wzroku. Zosta┼é przeprowadzony w ramach projektu ÔÇ×Zintegrowany rozw├│j szkolnictwa zawodowegoÔÇŁ realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew├│dztwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 wsp├│┼éfinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej Funduszu Spo┼éecznego. Kurs zako┼äczy┼é si─Ö pa┼ästwowym egzaminem zar├│wno teoretycznym jak i praktycznym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadziej─Ö, ┼╝e uzyskany status operatora i pilota dron├│w przyczyni si─Ö do dalszego rozwoju zawodowego.

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 17 listopada 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content