­čô▒­čĺ╗­čĹŹMI─śDZYPOWIATOWE DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU­čĹŹ­čô▒­čĺ╗
28 lutego 2022

Dnia 28 lutego 2022r w Zespole Szk├│┼é w Wyszogrodzie odby┼é si─Ö Mi─Ödzypowiatowy Dzie┼ä Bezpiecznego Internetu, nad kt├│rym patronat honorowy obj─ů┼é Pan Sylwester Ziemkiewicz Starosta P┼éocki. W uroczysto┼Ťci uczestniczy┼éa Pani Iwona Sierocka Wicestarosta, Pani Ma┼égorzata Struzik Dyrektor Wydzia┼éu Edukacji Kultury i Spraw Spo┼éecznych, Pani aspirant Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w P┼éocku, a tak┼╝e przedstawiciele Rady Rodzic├│w: Pani Monika W├│jcik, Pani Ma┼égorzata Zaorska oraz Pani Katarzyna G┼éowacka. W ramach obchod├│w zosta┼éy og┼éoszone konkursy. Pierwszy z nich skierowany zosta┼é do szk├│┼é podstawowych i ponadpodstawowych, w ramach kt├│rego nale┼╝a┼éo wykona─ç film lub prezentacj─Ö, plakat czy te┼╝ komiks. Kolejny konkurs, polega┼é na rozwi─ůzaniu testu wiedzy nt. ÔÇ×Zagro┼╝enia w cyberprzestrzeni. Kultura w sieciÔÇŁ.
Podczas DBI odby┼éo si─Ö webinarium, kt├│re poprowadzi┼é pan Grzegorz Foltak trener kompetencji cyfrowych ze stowarzyszenia MIASTA W INTERNECIE­čśŐ­čĹî. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli si─Ö ciekawostek na temat hejtu, netykiety oraz przedstawiania wizerunku w sieci. O problemie cyberprzemocy oraz odpowiedzialno┼Ťci prawej nieletnich, powiedzia┼éa w spos├│b niezwykle interesuj─ůcy Pani aspirant Krystyna Kowalska.
W kategorii PLAKAT – dla uczni├│w szk├│┼é ponadpodstawowych wy┼éoniono:
I miejsce- Marta Szymerska z ZS w Wyszogrodzie
II miejsce ÔÇô Amelia Maci─ůga z ZS w Wyszogrodzie
III miejsce ÔÇô Wiktoria Krakowska z ZS w Wyszogrodzie
W kategorii KOMIKS ÔÇô dla uczni├│w szk├│┼é ponadpodstawowych wszystkie prace uzyska┼éy wyr├│┼╝nienie:
Woli┼äska Klaudia z ZS w G─ůbinie
Siemi┼äski Mateusz z ZS w G─ůbinie
Kołecka Natalia z ZS w Wyszogrodzie
W kategorii PLAKAT ÔÇô dla uczni├│w szk├│┼é podstawowych wy┼éoniono:
I miejsce – Martyna Burczy┼äska SP Zakroczym
II miejsce ÔÇô Barbara Fili┼äska SP Ma┼éa Wie┼Ť
III miejsce ÔÇô Robert Zaczek SP Wyszogr├│d
W kategorii PREZENTACJA ÔÇô dla uczni├│w szk├│┼é podstawowych wy┼éoniono:
I miejsce Bartek Stawiarski SP Ma┼éa Wie┼Ť
II miejsce Kacper Smardzewski SP R─Öbowo
III miejsce Szymon M─Ö┼╝yk SP Nacpolsk
W kategorii testu wiedzy, który był skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych wyłoniono:
I miejsce- Wojciech Duda ZS w G─ůbinie
II miejsce Kamila Urbańska ZS w Wyszogrodzie
III miejsce Daria Zmysłowska ZS w Wyszogrodzie
Serdecznie gratulujemy i dzi─Ökujemy wszystkim uczestnikom.­čĄŁ­čĹĆ
ÔÇ╝´ŞĆLaureat├│w konkurs├│w zapraszamy po odbi├│r nagr├│d do sekretariatu szko┼éy. Prosimy wcze┼Ťniej o kontakt telefoniczny pod numerem: 24 231-11-00. Dla ka┼╝dego uczestnika konkursu przygotowali┼Ťmy pami─ůtkowy dyplom.
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 28 lutego 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content