?W Malmo – Praca, praca, praca…
19 sierpnia 2021

Dopiero co przyjechaliśmy, a praktyki zmierzają ku końcowi… Nasi uczniowie są bardzo zaangażowani w powierzane im obowiązki. Zdobywają nowe doświadczenia, wiedzę, znajomości, przełamują bariery językowe i kulturowe. Młodzież codziennie prowadzi zapisy z odbywania praktyk zawodowych, zgodnie z harmonogramem.
Czas wolny
Każda wolna chwila wypełniona jest grami, zabawami oraz spacerami po mieście. Uczestnicy pamiętają o swoich bliskich, kupują pamiątki, upominki oraz słodkości.
Popołudniowa atrakcja
W poniedziałek 16 sierpnia tuż po obiadokolacji zostaliśmy zaproszeni przez naszego partnera EU Mobility Sverige na wyprawę łódkami po kanałach w Malmo. Mimo pochmurnej pogody wszyscy świetnie się bawili. Uczniom dopisywały humory. Na łódkach słuchaliśmy muzyki oraz śpiewaliśmy.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 sierpnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content