­čôŹW Malmo – Praca, praca, praca…
19 sierpnia 2021

Dopiero co przyjechali┼Ťmy, a praktyki zmierzaj─ů ku ko┼äcowi… Nasi uczniowie s─ů bardzo zaanga┼╝owani w powierzane im obowi─ůzki. Zdobywaj─ů nowe do┼Ťwiadczenia, wiedz─Ö, znajomo┼Ťci, prze┼éamuj─ů bariery j─Özykowe i kulturowe. M┼éodzie┼╝ codziennie prowadzi zapisy z odbywania praktyk zawodowych, zgodnie z harmonogramem.
Czas wolny
Ka┼╝da wolna chwila wype┼éniona jest grami, zabawami oraz spacerami po mie┼Ťcie. Uczestnicy pami─Ötaj─ů o swoich bliskich, kupuj─ů pami─ůtki, upominki oraz s┼éodko┼Ťci.
Popołudniowa atrakcja
W poniedzia┼éek 16 sierpnia tu┼╝ po obiadokolacji zostali┼Ťmy zaproszeni przez naszego partnera EU Mobility Sverige na wypraw─Ö ┼é├│dkami po kana┼éach w Malmo. Mimo pochmurnej pogody wszyscy ┼Ťwietnie si─Ö bawili. Uczniom dopisywa┼éy humory. Na ┼é├│dkach s┼éuchali┼Ťmy muzyki oraz ┼Ťpiewali┼Ťmy.
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 19 sierpnia 2021.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content