?Zwiedzanie Zamku Królewskiego i Starego Miasta ?
25 czerwca 2021

22 czerwca bieżącego roku ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zrealizował kolejną wycieczkę w ramach projektu
” Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu”.
? Za cel postawiono zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz warszawskiej starówki z przewodnikiem w języku angielskim. Wyjazd dedykowany był uczestnikom projektu, którzy w ramach zajęć rozwijających kompetencje językowe mogli wykorzystać nabyte przez siebie umiejętności podczas zwiedzania. Było to niezwykłe doświadczenie, przedstawienie historii Polski w przekładzie na język obcy, które spotkało się z aprobatą ze strony uczniów. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu głód i pragnienie uczniów zaspokoiliśmy w pobliskim McDonaldzie. ?
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 czerwca 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content