­čĹĹZwiedzanie Zamku Kr├│lewskiego i Starego Miasta ­čĹĹ
25 czerwca 2021

22 czerwca bie┼╝─ůcego roku ZS im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie zrealizowa┼é kolejn─ů wycieczk─Ö w ramach projektu
” Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu”.
­čĹë Za cel postawiono zwiedzanie Zamku Kr├│lewskiego oraz warszawskiej star├│wki z przewodnikiem w j─Özyku angielskim. Wyjazd dedykowany by┼é uczestnikom projektu, kt├│rzy w ramach zaj─Ö─ç rozwijaj─ůcych kompetencje j─Özykowe mogli wykorzysta─ç nabyte przez siebie umiej─Ötno┼Ťci podczas zwiedzania. By┼éo to niezwyk┼ée do┼Ťwiadczenie, przedstawienie historii Polski w przek┼éadzie na j─Özyk obcy, kt├│re spotka┼éo si─Ö z aprobat─ů ze strony uczni├│w. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu g┼é├│d i pragnienie uczni├│w zaspokoili┼Ťmy w pobliskim McDonaldzie. ­čśÄ
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 25 czerwca 2021.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content