­čĹëWycieczka integracyjna pierwszoklasist├│wÔŁŚ
16 listopada 2021

Grupa 53 uczni├│w z klas 1L, 1GF oraz 1┼╗PR wyruszy┼éa na wycieczk─Ö do Warszawy do ÔÇ×Stacji GrawitacjiÔÇŁ oraz ÔÇ×Muzeum EwolucjiÔÇŁ. ­čĺ¬

­čĹŹNa pocz─ůtku instruktorzy przeprowadzili profesjonaln─ů rozgrzewk─Ö, aby nikt nie odni├│s┼é kontuzji. Wszyscy z wielk─ů ch─Öci─ů skakali, bawili si─Ö, poddawali si─Ö r├│┼╝norodnej aktywno┼Ťci fizycznej. Ôťî´ŞĆNast─Öpnie grupa m┼éodzie┼╝y uda┼éa si─Ö do Muzeum Ewolucji znajduj─ůcego si─Ö w Pa┼éacu Kultury i Nauki. Mieli okazj─Ö wys┼éucha─ç bardzo ciekawej prelekcji na temat gatunk├│w dinozaur├│w, odkry─ç archeologicznych, a tak┼╝e samej historii i prawdopodobnej hipotezy wymarcia gatunku. W drodze powrotnej wst─ůpili do galerii w ┼üomiankach na ma┼éy posi┼éek oraz ch─Ötne osoby mia┼éy mo┼╝liwo┼Ť─ç drobnych zakup├│w.

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 16 listopada 2021.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content