?Wycieczka integracyjna pierwszoklasistów❗
16 listopada 2021

Grupa 53 uczniów z klas 1L, 1GF oraz 1ŻPR wyruszyła na wycieczkę do Warszawy do „Stacji Grawitacji” oraz „Muzeum Ewolucji”. ?

?Na początku instruktorzy przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę, aby nikt nie odniósł kontuzji. Wszyscy z wielką chęcią skakali, bawili się, poddawali się różnorodnej aktywności fizycznej. ✌️Następnie grupa młodzieży udała się do Muzeum Ewolucji znajdującego się w Pałacu Kultury i Nauki. Mieli okazję wysłuchać bardzo ciekawej prelekcji na temat gatunków dinozaurów, odkryć archeologicznych, a także samej historii i prawdopodobnej hipotezy wymarcia gatunku. W drodze powrotnej wstąpili do galerii w Łomiankach na mały posiłek oraz chętne osoby miały możliwość drobnych zakupów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content