🏃‍♀️3️⃣ WYSZOGRODZKI BIEG MŁODZIEŻY PRZECIW PRZEMOCY 🏃‍♂️
24 maja 2024

23 maja 2024 roku odbył się III Wyszogrodzki Bieg Młodzieży Przeciw Przemocy organizowany przez Zespół Szkól im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie pod Honorowym Patronatem Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza. W zawodach wystartowało ponad 160 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Gminy i Miasta Wyszogród oraz gmin sąsiadujących. Wystartowali uczniowie z Rębowa, Chociszewa, Czerwińska nad Wisłą, Goławina, Orszymowa, Wyszogrodu i Zakroczymia, a także uczniowie Naszej Szkoły.
Zawody zostały sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Płocku.
Bieg odbył się w 3 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców: klasy VII – VIII szkoły podstawowej, klasy I – II szkoły ponadpodstawowe oraz klasy III – IV szkoły ponadpodstawowe. Rywalizacja odbywała się na dwóch dystansach – 800 i 1200 metrów.
Po zakończeniu biegów głównych odbył się bieg honorowy na dystansie 400 metrów w którym udział wzięli nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Naszej Szkoły, a także mieszkańcy Gminy i Miasta Wyszogród aby symbolicznie wyrazić sprzeciw wobec szeroko rozumianej przemocy.
Po zakończeniu wszystkich biegów Pani dyrektor Joanna Misiakowska udekorowała zwycięzców poszczególnych biegów wręczając im dyplomy i statuetki dla najlepszych biegaczy, a opiekunom podziękowania dla szkół za przyjęcie zaproszenia do udziału w zawodach.
Wyniki:
Szkoła podstawowa – dziewczęta klasy VII – VIII:
1. Emilia Sidor – SP Wyszogród
2. Alicja Bogdańska – SP Zakroczym
3. Anna Misiakowska – SP Wyszogród
4. Ewelina Mięćkowska – SP Chociszewo
5. Laura Kobla – SP Wyszogród
6. Nikola Orszewska – SP Orszymowo
Szkoła podstawowa – chłopcy klasy VII – VIII:
1. Igor Racki – SP Wyszogród
2. Szymon Brzeziński – SP Wyszogród
3. Krzysztof Grzegorzewski – SP Czerwińsk nad Wisłą
4. Adam Fabianowicz – SP Wyszogród
5. Mateusz Baranowski – SP Czerwińsk nad Wisłą
6. Oskar Chyża – SP Zakroczym
Szkoła ponadpodstawowa – dziewczęta klasy I – II:
1. Amelia Kołodziejska – I C
2. Nikola Polanowska – II A
3. Wiktoria Trąbińska – II A
4. Anna Boszko – I A
5. Anastazja Serediuk – II B
6. Nikola Głowińska – I A
Szkoła ponadpodstawowa – chłopcy klasy I – II:
1. Paweł Grzelak – II B
2. Radosław Sobański – II A
3. Wiktor Kordalewski – II L
4. Sebastian Panek – I L
5. Artur Jabłoński – I A
6. Jakub Orliński – I ŻP
Szkoła ponadpodstawowa – dziewczęta klasy III – IV:
1. Aleksandra Kamińska –
2. Daria Szulc – IV L
3. Klaudia Borowska – III A
4. Julia Smułka – III L
5. Monika Bartosiak – III L
6. Martyna Bogiel –
Szkoła ponadpodstawowa – chłopcy klasy III – IV:
1. Maksymilian Chojnacki – III A
2. Kacper Szostak – III ŻPR
3. Piotr Szeligowski – III ŻPR
4. Dawid Szeligowski – III ŻPR
5. Jakub Jeznach – IV ŻG
6. Jakub Kwiatkowski – III L
Ze sportowym pozdrowieniem Organizatorzy
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 maja 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content