🏃‍♀️WYSZOGRODZKI BIEG MŁODZIEŻY PRZECIW PRZEMOCY 🏃
26 października 2021

W dniu dzisiejszym 26 października 2021r. na terenie naszej szkoły odbył się Pierwszy Wyszogrodzki Bieg Młodzieży Przeciw Przemocy.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki. Celem akcji jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec przemocy oraz wszelkich jej przejawów. Działania w ramach tej społecznej inicjatywy budują świadomość istnienia problemu oraz edukują w zakresie rozpoznania symptomów
i możliwości niesienia pomocy osobom doświadczającym przemocy. ⛔️👊
W biegu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu trzech powiatów. Zawodnicy startowali w poszczególnych kategoriach wiekowych
z podziałem na chłopców i dziewczęta.
W kategorii wiekowej 2007-2008 w grupie dziewcząt:
I miejsce zdobyła Ania Boszko SP w Małej Wsi 🥇
II miejsce zajęła Anastasia Serediuk SP w Wyszogrodzie 🥈
III miejsce wywalczyła Weronika Bielak SP w Wyszogrodzie 🥉
IV miejsce Alicja Grzęcka SP w Podgórzu
V miejsce Julia Brzezińska SP Chociszewo
VI miejsce Weronika Kobielewska SP Zakroczym.
W kategorii wiekowej 2007-2008 w grupie chłopców:
I miejsce zdobył Paweł Grzelak SP w Małej Wsi 🥇
II miejsce zajął Adam Gmurczyk SP Chociszewo 🥈
III miejsce wywalczył Stanisław Kaźmierczak SP Zakroczym 🥉
IV miejsce Kacper Kuczmarski SP w Małej Wsi
V miejsce Sebastian Sobczak SP w Wyszogrodzie
VI miejsce Adam Rosiak SP w Małej Wsi.
W kategorii wiekowej 2005-2006 w grupie dziewcząt:
I miejsce zajęła Martyna Folga ZS w Wyszogrodzie 🥇
II miejsce zdobyła Klaudia Bratkowska ZS w Wyszogrodzie 🥈
III miejsce wywalczyła Amelia Nowakowska ZS w Wyszogrodzie 🥉
IV miejsce Karolina Dobrzyńska ZS w Gąbinie
V miejsce Klaudia Tarka ZS w Gąbinie
VI miejsce Aleksandra Kamińska ZS w Wyszogrodzie.
W kategorii wiekowej 2005-2006 w grupie chłopców:
I miejsce zajął Patryk Panek ZS w Wyszogrodzie 🥇
II miejsce zdobył Mikołaj Żochowski ZS w Wyszogrodzie 🥈
III miejsce wywalczył Daniel Balcer ZS w Wyszogrodzie 🥉
IV miejsce Łukasz Mokos ZS w Wyszogrodzie
V miejsce Krzysztof Bogiel ZS w Wyszogrodzie
VI miejsce Sebastian Brzeziński ZS w Wyszogrodzie.
W kategorii wiekowej 2002-2004 w grupie dziewcząt:
I miejsce zdobyła Karolina Sobótka ZS w Wyszogrodzie 🥇
II miejsce zajęła Daria Gościcka ZS w Wyszogrodzie 🥈
III miejsce wywalczyła Klaudia Piecka ZS w Wyszogrodzie 🥉
IV miejsce Almara Ter-Khachatryan ZS w Wyszogrodzie
V miejsce Natalia Panek ZS w Wyszogrodzie
VI miejsce Iga Wójcik ZS w Wyszogrodzie.
W kategorii 2002-2004 w grupie chłopców:
I miejsce wywalczył Tomasz Stanisławski ZS w Wyszogrodzie 🥇
II miejsce zdobył Adam Myszkowski ZS w Wyszogrodzie 🥈
III miejsce zajął Mateusz Witeczek ZS w Gąbinie 🥉
IV miejsce Krzysztof Rokicki ZS w Wyszogrodzie
V miejsce Jakub Klimczewski ZS w Wyszogrodzie
VI miejsce Bartłomiej Kornacki ZS w Gąbinie.
Dziękujemy Starostwo Powiatowe w Płocku za przeznaczenie środków finansowych na organizację biegu: m.in. zakup pucharów, statuetek, koszulek.
Wszystkim dziękujemy za przybycie a nagrodzonym gratulujemy.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content