?ŚWIĘTA W ZS WYSZOGRÓD ?
29 listopada 2021

W tym roku święta w naszej szkole będą wyjątkowe, ponieważ organizujemy dwie zbiórki:
⭐️ Pierwsza z nich ma na celu zgromadzenie gier i akcesoriów, które pozwolą podopiecznym Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Wyszogrodzie spędzić świąteczny czas w miłej i ciepłej atmosferze, pełnej integracji.
⭐️ Druga zbiórka jest na rzecz ciężko chorych dzieci, które przebywają w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym w Kraszewie- Czubakach. Tutaj niezbędne będą m.in. środki pielęgnacyjne, kaszki, soczki, zabawki, pluszaki.
? Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz mieszkańców Wyszogrodu i okolicznych miejscowości do włączenia się w akcję!
Jak można pomóc?
– kupić jeden produkt wymieniony na plakacie i dostarczyć go do ZS Wyszogród.
❗️❗️❗️ Zbiórki trwają do 17 grudnia 2021r.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content