­čÄÇBal Studni├│wkowy 2022
23 stycznia 2022

„Niech ┼╝yje Bal,
bo to ┼╝ycie to bal jest nad bale…”
-Agnieszka Osiecka
­ččáW sobot─Ö, 22 stycznia 2021 r. uczniowie klas maturalnych z Zespo┼éu Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie, na sto dni przed matur─ů mieli sw├│j najwa┼╝niejszy bal w ┼╝yciu w sali bankietowej ÔÇ×Szmaragdowy Dw├│rÔÇŁ. Studni├│wka to bal, kt├│ry zapada w pami─Ö─ç na d┼éugie lata i przywo┼éuje mi┼ée wspomnienia. Uroczysto┼Ť─ç u┼Ťwietnili swoj─ů obecno┼Ťci─ů Sylwester Ziemkiewicz Starosta P┼éocki wraz z ma┼é┼╝onk─ů oraz Iwona Sierocka Wicestarosta.
­ččáPani Dyrektor Joanna Urszula Misiakowska jako pierwsza przywita┼éa go┼Ťci i z┼éo┼╝y┼éa ┼╝yczenia przysz┼éym maturzystom. ┼╗ycz─ůc udanego balu przypomnia┼éa, ┼╝e ko┼äczy si─Ö pewien etap w ich ┼╝yciu. Przed nimi egzamin dojrza┼éo┼Ťci i doros┼ée ┼╝ycie.
­ččáKolejnym punktem by┼éy okoliczno┼Ťciowe przem├│wienia zaproszonych go┼Ťci, m. in. Starosty P┼éockiego ÔÇô Sylwestra Ziemkiewicza, kt├│ry ┼╝yczy┼é m┼éodzie┼╝y sukces├│w na maturze oraz wspania┼éej zabawy.
­ččáNie zabrak┼éo r├│wnie┼╝ podzi─Ökowa┼ä skierowanych do nauczycieli i wychowawc├│w – p. Idy Zieli┼äskiej, p. Katarzyny Smardzewskiej, p. Agnieszki Bor, p. Anny Lisieckiej, p. Martyny Soboci┼äskiej, p. Izabeli Jeznach. Uczniowie podzi─Ökowali tak┼╝e rodzicom, Radzie Rodzic├│w na czele z Przewodnicz─ůc─ů ÔÇô Monik─ů W├│jcik oraz g┼é├│wnym organizatorkom: paniom Katarzynie G┼éowackiej i Anecie Kiljan.
­ččáDziewcz─Öta w szykownie dobranych sukniach,­čĺâ ch┼éopcy w eleganckich garniturach­čĽ║ rozpocz─Öli studni├│wk─Ö tradycyjnym polonezem. Po cz─Ö┼Ťci oficjalnej rozpocz─Ö┼éa si─Ö szalona zabawa do bia┼éego rana.
ÔÇ×Hej za rok matura, za p├│┼é roku
Ju┼╝ nied┼éugo, coraz bli┼╝ej, za p├│┼é roku…
Mięła Studniówka z wielkim hukiem
Czas ucieka i matura coraz bli┼╝ej…ÔÇŁ
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 23 stycznia 2022.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content