?Bal Studniówkowy 2022
23 stycznia 2022

„Niech żyje Bal,
bo to życie to bal jest nad bale…”
-Agnieszka Osiecka
?W sobotę, 22 stycznia 2021 r. uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, na sto dni przed maturą mieli swój najważniejszy bal w życiu w sali bankietowej „Szmaragdowy Dwór”. Studniówka to bal, który zapada w pamięć na długie lata i przywołuje miłe wspomnienia. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki wraz z małżonką oraz Iwona Sierocka Wicestarosta.
?Pani Dyrektor Joanna Urszula Misiakowska jako pierwsza przywitała gości i złożyła życzenia przyszłym maturzystom. Życząc udanego balu przypomniała, że kończy się pewien etap w ich życiu. Przed nimi egzamin dojrzałości i dorosłe życie.
?Kolejnym punktem były okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości, m. in. Starosty Płockiego – Sylwestra Ziemkiewicza, który życzył młodzieży sukcesów na maturze oraz wspaniałej zabawy.
?Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do nauczycieli i wychowawców – p. Idy Zielińskiej, p. Katarzyny Smardzewskiej, p. Agnieszki Bor, p. Anny Lisieckiej, p. Martyny Sobocińskiej, p. Izabeli Jeznach. Uczniowie podziękowali także rodzicom, Radzie Rodziców na czele z Przewodniczącą – Moniką Wójcik oraz głównym organizatorkom: paniom Katarzynie Głowackiej i Anecie Kiljan.
?Dziewczęta w szykownie dobranych sukniach,? chłopcy w eleganckich garniturach? rozpoczęli studniówkę tradycyjnym polonezem. Po części oficjalnej rozpoczęła się szalona zabawa do białego rana.
„Hej za rok matura, za pół roku
Już niedługo, coraz bliżej, za pół roku…
Mięła Studniówka z wielkim hukiem
Czas ucieka i matura coraz bliżej…”
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 stycznia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content