­čî▓┼ÜWI─śTA W ZS WYSZOGR├ôD- PODSUMOWANIE CZ. 2­čî▓
21 grudnia 2021

Zesp├│┼é Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego w Wyszogrodzie przy┼é─ůczy┼é si─Ö do akcji ,,I ty mo┼╝esz zosta─ç ┼Üwi─Ötym Miko┼éajem” organizowanej przez Fundacj─Ö Odzyska─ç Rado┼Ť─ç na rzecz podopiecznych Zak┼éadu Opieku┼äczo- Leczniczego w Kraszewie. Celem zbi├│rki by┼éo zgromadzenie ┼Ťrodk├│w na zakup niezb─Ödnych artyku┼é├│w higienicznych, odzie┼╝y oraz produkt├│w spo┼╝ywczych jak i upomink├│w dla najm┼éodszych. Apel Zespo┼éu Szk├│┼é spotka┼é si─Ö z mi┼éym odbiorem ze strony spo┼éeczno┼Ťci szkolnej oraz pracownik├│w. R├│wnie┼╝ mieszka┼äcy Wyszogrodu wspomogli akcj─Ö, przynosz─ůc mi┼ée upominki dla podopiecznych zak┼éadu.
­čÄü­čÉ╗

Za okazane serce i bezinteresown─ů pomoc sk┼éadamy serdeczne podzi─Ökowania!!!

« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 21 grudnia 2021.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content