?ŚWIĘTA W ZS WYSZOGRÓD- PODSUMOWANIE CZ. 2?
21 grudnia 2021

Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie przyłączył się do akcji ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” organizowanej przez Fundację Odzyskać Radość na rzecz podopiecznych Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego w Kraszewie. Celem zbiórki było zgromadzenie środków na zakup niezbędnych artykułów higienicznych, odzieży oraz produktów spożywczych jak i upominków dla najmłodszych. Apel Zespołu Szkół spotkał się z miłym odbiorem ze strony społeczności szkolnej oraz pracowników. Również mieszkańcy Wyszogrodu wspomogli akcję, przynosząc miłe upominki dla podopiecznych zakładu.
??

Za okazane serce i bezinteresowną pomoc składamy serdeczne podziękowania!!!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 grudnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content