🌟MAM TALENT🌟
23 marca 2023

21 marca odbył się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego Międzyszkolny konkurs „Mam talent!”. To znane u nas show zorganizowane zostało przez Samorząd Uczniowski: Zuzanna Winczyńska i Daria Gozdan pod opieką Aneta Dziecinny oraz Tomasz Rogoziński . Uczestnicy prezentowali się w dwóch podkategoriach: śpiew oraz inne. W konkursie występowały osoby indywidualne oraz grupy z Zespołu Szkół, a także młodzież z pobliskich szkół podstawowych. Patronat Honorowy nad uroczystością objął Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, jednocześnie sponsor wszystkich nagród w konkursie. Było nam szczególnie miło, że w tym dniu była z nami Iwona Sierocka Wicestarosta oraz Małgorzata Struzik Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych. Wśród obecnych gości byli również pani @Kalina Cybulska -Filińska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Małej Wsi wraz z panem Andrzejem Jeznachem wicedyrektorem, trzyosobowe Jury w składzie: Hubert Więckowski Bizon – przewodniczący komisji, muzyk z zamiłowania, Monika Wójcik – członek komisji, przewodnicząca Rady Rodziców oraz Woli Anna – członek komisji, autorka książek, instruktor teatralny.
Oto lista zwycięzców !!
W kategorii szkół podstawowych :
• Podkategoria śpiew:
I miejsce wywalczył Adam Kwiatkowski ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie
II miejsce zajęły Lena Kamińska i Emilka Sidor ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
III miejsce zdobyła Michalina Jacak ze Szkoły Podstawowej w Czerwińsku nad Wisłą
• Podkategoria inne:
I miejsce zajęli Miłosz Nowakowski i Antoni Marczak ze Szkoły Podstawowej w Małej Wsi
I miejsce zajęła również Anna Misiakowska ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
II miejsce zajął Adam Rosiak ze Szkoły Podstawowej w Małej Wsi
III miejsce zdobyła Zuzanna Śnieć ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
III miejsce zajęła również Nikola Matuszewska ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie.
Zwycięzcy Zespołu Szkół w Wyszogrodzie:
• Podkategoria śpiew:
I miejsce wywalczył Dawid Brzeziński uczeń klasy I B
II miejsce zdobyła Oliwia Smulska uczennica klasy II B
III miejsce zajęli Gabryś Więckowski, Mikołaj Pielat uczniowie klasy II L
III miejsce zajęli również Nikolas Ciszewski, Grzegorz Modrzejewski, Przemek Świtkiewicz uczniowie klasy I A
• Podkategoria inne:
I miejsce zdobyła Maja Goliszek uczennica klasy I ŻG
II miejsce wywalczył Marcin Malczewski uczeń klasy II GF
II miejsce zdobył również Dawid Opała uczeń klasy I B
III miejsce zajął Dzhamal Halazyka uczeń klasy I A
III miejsce zdobył również Michał Kacprzak uczeń klasy III L
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i do zobaczenia za rok!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 marca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content