­čîčMAM TALENT­čîč
23 marca 2023

21 marca odby┼é si─Ö w Zespole Szk├│┼é im. Jana ┼Üniadeckiego Mi─Ödzyszkolny konkurs ÔÇ×Mam talent!ÔÇŁ. To znane u nas show zorganizowane zosta┼éo przez Samorz─ůd Uczniowski: Zuzanna Winczy┼äska i Daria Gozdan pod opiek─ů Aneta Dziecinny oraz Tomasz Rogozi┼äski . Uczestnicy prezentowali si─Ö w dw├│ch podkategoriach: ┼Ťpiew oraz inne. W konkursie wyst─Öpowa┼éy osoby indywidualne oraz grupy z Zespo┼éu Szk├│┼é, a tak┼╝e m┼éodzie┼╝ z pobliskich szk├│┼é podstawowych. Patronat Honorowy nad uroczysto┼Ťci─ů obj─ů┼é Sylwester Ziemkiewicz Starosta P┼éocki, jednocze┼Ťnie sponsor wszystkich nagr├│d w konkursie. By┼éo nam szczeg├│lnie mi┼éo, ┼╝e w tym dniu by┼éa z nami Iwona Sierocka Wicestarosta oraz Ma┼égorzata Struzik Dyrektor Wydzia┼éu Edukacji, Kultury i Spraw Spo┼éecznych. W┼Ťr├│d obecnych go┼Ťci byli r├│wnie┼╝ pani @Kalina Cybulska -Fili┼äska Dyrektor Szko┼éy Podstawowej w Ma┼éej Wsi wraz z panem Andrzejem Jeznachem wicedyrektorem, trzyosobowe Jury w sk┼éadzie: Hubert Wi─Öckowski Bizon – przewodnicz─ůcy komisji, muzyk z zami┼éowania, Monika W├│jcik ÔÇô cz┼éonek komisji, przewodnicz─ůca Rady Rodzic├│w oraz Woli Anna ÔÇô cz┼éonek komisji, autorka ksi─ů┼╝ek, instruktor teatralny.
Oto lista zwyci─Özc├│w !!
W kategorii szkół podstawowych :
ÔÇó Podkategoria ┼Ťpiew:
I miejsce wywalczył Adam Kwiatkowski ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie
II miejsce zajęły Lena Kamińska i Emilka Sidor ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
III miejsce zdoby┼éa Michalina Jacak ze Szko┼éy Podstawowej w Czerwi┼äsku nad Wis┼é─ů
ÔÇó Podkategoria inne:
I miejsce zajęli Miłosz Nowakowski i Antoni Marczak ze Szkoły Podstawowej w Małej Wsi
I miejsce zajęła również Anna Misiakowska ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
II miejsce zaj─ů┼é Adam Rosiak ze Szko┼éy Podstawowej w Ma┼éej Wsi
III miejsce zdobyła Zuzanna Śnieć ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie
III miejsce zajęła również Nikola Matuszewska ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie.
Zwycięzcy Zespołu Szkół w Wyszogrodzie:
ÔÇó Podkategoria ┼Ťpiew:
I miejsce wywalczył Dawid Brzeziński uczeń klasy I B
II miejsce zdobyła Oliwia Smulska uczennica klasy II B
III miejsce zaj─Öli Gabry┼Ť Wi─Öckowski, Miko┼éaj Pielat uczniowie klasy II L
III miejsce zajęli również Nikolas Ciszewski, Grzegorz Modrzejewski, Przemek Świtkiewicz uczniowie klasy I A
ÔÇó Podkategoria inne:
I miejsce zdobyła Maja Goliszek uczennica klasy I ŻG
II miejsce wywalczył Marcin Malczewski uczeń klasy II GF
II miejsce zdobył również Dawid Opała uczeń klasy I B
III miejsce zaj─ů┼é Dzhamal Halazyka ucze┼ä klasy I A
III miejsce zdobył również Michał Kacprzak uczeń klasy III L
Gratulujemy wszystkim zwyci─Özcom i do zobaczenia za rok!
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 23 marca 2023.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content