⚽️Turniej piłki nożnej chłopców⚽️
7 października 2022

W środę piątego października na wyszogrodzkim „Orliku”, rozegrany został drugi turniej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży 2022/2023. Udział wzięły oprócz Naszej, drużyny z Płocka i Gąbina. W pierwszym meczu Płocczanie ulegli zespołowi z Gąbina 3:1. W drugim meczu Nasi zawodnicy pokonali Płocczan 4:1, a w trzecim spotkaniu Wyszogród zremisował z Gąbinem 0:0. W klasyfikacji punktowej po dwóch turniejach, pierwsze miejsce zajmuje Gąbin, drugi jest zespół z Wyszogrodu, a trzeci Płock. Wszystko rozstrzygnie trzeci turniej w Gąbinie dziewiętnastego października. Nasz zespół wystąpił w składzie:
1. Adam Myszkowski © IV D
2. Maciej Wiśniewski (Gk) IV Lp T
3. Przemysław Świtkiewicz (Gk) I A
4. Kacper Piecka III Lp
5. Daniel Balcer III A
6. Łukasz Mokos III A
7. Michał Latoszewski III A
8. Mikołaj Żochowski III B
9. Jakub Głowacki IV C
10. Dawid Przerwa IV Lp T
11. Patryk Panek IV D
Po zawodach, uczestnicy zjedli posiłek regeneracyjny w postaci pysznej zupy ogórkowej, którą przygotowały nasze Panie kucharki. Za pomoc w organizacji turnieju serdeczne podziękowania należy złożyć na ręce p. Anny Dąbrowskiej, dziewczętom i chłopcom z klas II L i III A. Za sprawne przeprowadzenie turnieju oraz prowadzenie drużyny odpowiadał p. Jacek Janczak
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 października 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content