⚽️⚽️⚽️TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W PŁOCKU⚽️⚽️⚽️
11 października 2021

Turniej piłkarski organizowany 6-go października przez ZS im. L. Bergerowej w Płocku zapowiadał się ciekawie i taki był. Pierwszy mecz reprezentanci ZS Wyszogród rozegrali z gospodarzami zawodów. Mecz był zacięty, jednak sportowe szczęście było po naszej stronie i nasi wygrali 3:0 (wszystkie trzy bramki strzelił Adam Myszkowski). Drugi mecz z reprezentacją ZS Gąbin można określić jako brak szczęścia, bo mimo wysiłku i zaangażowania przegraliśmy 0:1. W trzecim meczu spotkali się gospodarze z reprezentacją Gąbina. „Sportowa opatrzność” postanowiła obdzielić wszystkich równo i zespół z Płocka pokonał Gąbin 3:2. Podsumowując, na środowym turnieju wszystkie zespoły poczuły smak zwycięstwa i musiały przełknąć gorycz porażki. O zwycięstwie zadecydowały bramki i tu się okazało, że turniej wygrała reprezentacja 🏆🥇 ZS Wyszogród, którą prowadził p. Jacek Janczak. Skład:
Jakub Racki 3AG
Damian Szczepanowski 3Ag
Patryk Panek 3Dp
Dawid Przerwa 3Lp
Michał Kacprzak(😎 2L
Mateusz Łaszewki 3Ag
Karol Mordziak 3Lg
Kuba Maczuga 3Kmp
Maciek Wiśniewski (😎 3Lp

Malejko Dawid IIA

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content