⚽️⚽️⚽️TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W PŁOCKU⚽️⚽️⚽️
11 października 2021

Turniej piłkarski organizowany 6-go października przez ZS im. L. Bergerowej w Płocku zapowiadał się ciekawie i taki był. Pierwszy mecz reprezentanci ZS Wyszogród rozegrali z gospodarzami zawodów. Mecz był zacięty, jednak sportowe szczęście było po naszej stronie i nasi wygrali 3:0 (wszystkie trzy bramki strzelił Adam Myszkowski). Drugi mecz z reprezentacją ZS Gąbin można określić jako brak szczęścia, bo mimo wysiłku i zaangażowania przegraliśmy 0:1. W trzecim meczu spotkali się gospodarze z reprezentacją Gąbina. „Sportowa opatrzność” postanowiła obdzielić wszystkich równo i zespół z Płocka pokonał Gąbin 3:2. Podsumowując, na środowym turnieju wszystkie zespoły poczuły smak zwycięstwa i musiały przełknąć gorycz porażki. O zwycięstwie zadecydowały bramki i tu się okazało, że turniej wygrała reprezentacja ?? ZS Wyszogród, którą prowadził p. Jacek Janczak. Skład:
Jakub Racki 3AG
Damian Szczepanowski 3Ag
Patryk Panek 3Dp
Dawid Przerwa 3Lp
Michał Kacprzak(? 2L
Mateusz Łaszewki 3Ag
Karol Mordziak 3Lg
Kuba Maczuga 3Kmp
Maciek Wiśniewski (? 3Lp

Malejko Dawid IIA

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content