⚜️Pożegnanie Klas Maturalnych⚜️
29 kwietnia 2022

„Dużo bym dał, by przeżyć to znów
Wehikuł czasu to byłby cud
(…)
To już minęło, te czasy, ten luz
Wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już!”
-Ryszard Riedel
Dnia 29 kwietnia 2022 roku zadzwonił po raz ostatni dzwonek dla 144 absolwentów z rocznika 2022. „To bardzo ważny dzień dla nas wszystkich, bo kończy się pewien etap w naszym wspólnym życiu. A my, spotkaliśmy się tutaj, aby Was uroczyście pożegnać” powiedziała Joanna Misiakowska Dyrektor Szkoły. W tym ważnym dniu, oprócz nauczycieli i wychowawców, rodziców byli z naszą młodzieżą Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, Pani Elżbieta Jachimiak Radna Powiatowa, ksiądz Grzegorz Przybyłek, Komisarz Robert Nolbert zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Płocku, Komisarz Roman Asakowski zastępca Naczelnika Wydziału prewencji oraz Rada Rodziców: Monika Wójcik, Małgorzata Zaorska, Katarzyna Głowacka.

Czas spędzony w tej Szkole pozwolił na zdobycie bagażu doświadczeń, z którym Absolwenci wkroczą w kolejny etap swojej życiowej wędrówki. To tu, dzięki nauczycielom oraz niezwykłym wychowawczyniom: Katarzynie Smardzewskiej, Idzie Zielińskiej, Agnieszce Bor, Martynie Sobocińskiej, Izabeli Jeznach oraz Annie Lisieckiej, kształtowały się ich charaktery oraz ewaluowały postawy wychowawcze.
Wśród tegorocznych maturzystów, 13 ukończyło szkołę z wyróżnieniem.
Lista naszych PRYMUSÓW przedstawia się następująco:
1. Paulina Kuczera– 5.67
2. Głowacka Natalia – 5.10
4. Jakub Klimczewski – 5.03
6. Paweł Brzeziński – 4.87
7. Natalia Panek– 4.84
8. Martyna Grzelak – 4.83
9. Julia Woja – 4.78
10. Bartek Dobrowolski – 4.77
11. Ola Kowalczyk – 4.76
12. Agnieszka Klus– 4.76
13. Dominika Dąbrowa – 4.75
Gratulujemy serdecznie Absolwentom oraz ich Rodzicom❗️❗️❗️❗️
Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki wręczył najlepszym czterem absolwentom Ebooki oraz życzył wszystkim właściwych życiowych wyborów, sukcesów i rewelacyjnych wyników na maturze.
Absolwentów kończących szkołę pożegnali młodsi koledzy, życząc sukcesów w dorosłym życiu.
Powodzenia na maturze i w dorosłym życiu??❤️
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 kwietnia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content