☝️Rozstrzygnięcie konkursu historycznego ❗️ ??
26 listopada 2020

11 listopada 2020 roku obchodziliśmy kolejną, już 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez państwo polskie. W nawiązaniu do tego święta 12 listopada 2020 roku w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego odbył się w sposób zdalny konkurs historyczny „Niepodległa Polska„. A oto nasi zwycięzcy:

1 miejsce –Weronika Skopczyńska– klasa III B

2 miejsce –Dominika Zaniewska– klasa II Cp

3 miejsce –Andżelika Kamińska– klasa III B

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym,??? a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział. Finalistki oprócz oceny celującej z historii otrzymają również nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, które są do odbioru w sekretariacie szkoły.
Liczymy również na Wasze zaangażowanie w przyszłym roku.
Pamięć o tym wydarzeniu powinna być trwała i żywa , tylko dzięki temu Naród polski może zachować własną tożsamość.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 listopada 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content