☝️Dni Erasmus+ ?? ??
16 października 2020

15 października 2020 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie włączył się w obchody Światowych Dni Erasmusa (15-17 Październik 2020). Będąc Beneficjentem tego prestiżowego programu od 2018 roku mamy się czym pochwalić. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy min. klimatyczną wystawę pt. Sukcesy z Erasmus +, podczas której udało się zaprezentować obszerną fotorelację z wszystkich dotychczasowych mobilności do Irlandii i Szwecji. Projekt Czas na Staż oraz jego 'brat’ Czas na Staż vol. 2 są flagowymi przedsięwzięciami Szkoły w ramach rozwijania kluczowych kompetencji zawodowych i językowych wśród uczniów technikum. Cieszymy się, iż przynależymy do fantastycznej społeczności Erasmus i mogliśmy podzielić się z Wami wspólnymi sukcesami. Po więcej informacji zapraszamy na www.erasmus.zs-wyszogrod.pl
Dziekujemy za przygotowanie nauczycielom Ilonie Krawczyk-Noureldeen, Małgorzacie Nowak oraz Piotrowi Felczakowi
oprawa muzyczna Justyna Stalczewska
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 października 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content