Zawody strzeleckie w Kadzidle
6 czerwca 2016

We wtorek 31 maja 2016 roku uczniowie naszych klas mundurowych wzięli udział  w III Strzeleckich Mistrzostwach  Mazowsza Szkół Mundurowych „Kadzidło 2016”.

Zawody zostały zorganizowane  przez Klub Strzelectwa Sportowego ,,Obrońca” w Troszynie. Celem zawodów była popularyzacja i upowszechnianie sportu strzeleckiego, rywalizacja zespołów w zakresie umiejętności strzeleckich oraz wyłonienie najlepszych strzelców na Mazowszu.

W zawodach brało udział 19 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Kopałka IIA, Paulina Szumlicka  IIA, Radosław Gruszka IIA i Katarzyna Pawlak IB.

Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach: karabin sportowy kal. 5,6 mm i pistolet sportowy kal. 5,6 mm w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej.

Był to nasz pierwszy udział w tych zawodach, ale nie ostatni. Nasi uczniowie już doskonalą swoje umiejętności strzeleckie by w przyszłym roku ponownie rywalizować o puchar najlepszego strzelca.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 czerwca 2016.