Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2015/2016

 

Zajęcia dodatkowe w ramach art. 42 KN w roku szkolnym 2015/2016

 

L.P. Nazwisko i imię nauczyciela Termin i godzina, uczestnicy, tematyka zajęć
1.        Misiakowska Joanna ———————————-
2.        Filipiak Anna ———————————-
3.        Zagroba Tomasz ———————————-
4.        Jachimiak Elżbieta Anna ———————————-
5.        Boszko Paula Wt. 7 g.l. – uczniowie klas pierwszych – zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
6.        Borowska Grażyna Śr. 15:15 – 16:15 wszyscy chętni uczniowie – Koło Przyjaciół Biblioteki i Dobrej Książki
7.        Bor Agnieszka Wt. 7,8 g.l. – uczniowie klas Technikum – zajęcia wyrównawcze z historii
8.        Cichocka Anna Wt. 8 g.l. – III GR – zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego
9.        Dąbrowska Anna Działalność samorządowa uczniów – opieka nad Samorządem Szkolnym
10.    Domańska Teresa Zajęcia przygotowujące do egzaminu
11.    Dutkowski Adam Pt. 7 g.l. – I RL – zajęcia matematyczno – informatyczne
12.    Fotek Edyta Pt. 8 g.l. – I C – zajęcia wyrównawcze z matematyki
13.    Gontarczyk Barbara Czw. 8 g.l.- II A – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego
14.    Iwona Gortat Protokołowanie posiedzeń Rady Pedagogicznej
15.    Irzyk Piotr Śr. 7 g.l. – I M – zajęcia  rekreacyjne na siłowni szkolnej
16.    Janczak Jacek Czw. 7,8 g.l. – zajęcia SKS – szkolna liga halowej piłki nożnej / piłka koszykowa chłopców
17.    Jachimiak Grzegorz Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego dla klasy III GR
18.    Kamińska  Katarzyna Pt. 9 g.l. – III GR – zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego
19.    Kamiński Krzysztof Wt. 7 g.l. – II M, II RM, I TM – zajęcia praktyczne przygotowujące do

egzaminu zawodowego

20.    Kińska Małgorzata Wt. 7 g.l. –  uczniowie klas I – zajęcia wyrównawcze z biologii i chemii
21.    Klus Dorota Wt. Godz. 7.15. – IV TG – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki
22.    Kolczyński Michał Wt. 8 g.l. – III M- zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego
23.    Krajczyńska Renata Czw. 7 g.l. – I TM – zajęcia wyrównawcze z geografii
24.    Krawczyk –  Noureldeen  Ilona Wt. pt 8 g.l. – IV G – zajęcia przygotowujące do rozszerzonego egzaminu maturalnego z  języka angielskiego
25.    Kroczewska Katarzyna Pn. 7 g.l. – II TG – zajęcia rozwijające zainteresowania – praca w przemyśle spożywczym
26.    Kryszkowska Beata Pn. 7 g.l. – III A – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego
27.    Lenczewska Agnieszka Czw. 8,9 g.l. – IV G- zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego.
28.    Ks. Łuczka Michał Pn. 9 g.l. – wszyscy chętni uczniowie – spotkania dotyczące Światowych Dni Młodzieży
29.    Nowak Małgorzata Pn. 8 g.l. – I RL – zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
30.    Nowicka Agata Sb. co 2 tyg. 10:00 – 12:00 – III A – zajęcia przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii
31.    Orzech Paulina Wt. 19:00 – mieszkańcy internatu – zajęcia wychowawcze w Internacie
32.    Ks. Przybyłek Grzegorz Ndz. 17:00 Koło Biblijno – Liturgiczne. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
33.    Pawłowska Joanna Wt. 8 g.l. – II B – zajęcia rozwijające – koło biologiczne
34.    Pielacińska Bożena Zajęcia rozwijające z geografii.
35.    Rogoziński Tomasz Śr. 14:30 – 16:00 – SKS – piłka siatkowa chłopców
36.    Rutecka Izabela Godziny dopisane do godzin pracy – wolontariat
37.    Smardzewska Katarzyna Pt. 8.g.l – IV TG – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego
38.    Szmulewicz Anna Śr. 15:15 – 16:45 – SKS – piłka siatkowa dziewcząt
39.    Szmulewicz Bogdan Pon. 13.30 – klasa IIIA – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego.
40.    Szmulewicz Lilianna Wt. 8 g.l. – uczniowie klas pierwszych – zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
41.    Więckowski Hubert Zajęcia artystyczne z grupą wokalno – instrumentalną
42.    Winnicka Aleksandra Czw. 15 – 16:30 zbiórki drużyny wędrowniczej
43.    Wisławska  Julita Pt. 7,8 g.l.- II A, II B – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego
44.    Wiśniewska Beata Wt. 7 g.l. – uczniowie klas pierwszych – zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego
45.    Woźniak Wiesława Wt. 15:15 – 16:15 – wszyscy chętni uczniowie – Klub Wzorowego Chrześcijaństwa – zgodnie z kalendarzem liturgicznym (pielgrzymki)
46.    Zielińska Ida Wt. 8 g.l. – IV G – zajęcia przygotowujące do egzamin u maturalnego z języka niemieckiego
47.    Ziętara Andrzej Wt. 7 godz.lek. klasa Ib Zajęcia wyrównawcze z historii
48.    Zych Janusz Pt – wycieczki tematyczne programowo z klasami mundurowymi LO

 

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl