Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

6 kwietnia 2017 Wyróżnienie w konkursie „O szablę komendanta” dla Pauliny Dałkiewicz

W środę 5 kwietnia w Sali Barokowej Muzeum Diecezjalnego w Płocku  nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników VI edycji konkursu literackiego „O szablę Komendanta” pod patronem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Płockiego i Prezydenta Miasta Płocka. Tematem tegorocznej edycji było „Nad Wisłą się urodziłem, wszystko tu słyszę…….Nadwiślańskie – mazowieckie i płockie historie prawdziwe lub całkiem prawdopodobne.” Uczennica klasy IIC Liceum Ogólnokształcącego Paulina Dałkiewicz otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Swoją pracę opatrzyła godłem CHIMERA. Na konkurs wpłynęło 69 prac z terenu całego Mazowsza m.in. Płocka, Ostrołęki, Siedlec, Gąbina. Jury w składzie ks. dr hab. Prof. nadzw. Waldemar Graczyk, Joanna Banasiak i Piotr Wodtke przyznało 3 nagrody i trzy wyróżnienia. Rok 2017 to rok Wisły. W tym roku przypada także 150.rocznia urodzin Józefa Piłsudskiego i 120.rocznica urodzin Władysława Broniewskiego – poety, który pisał o Wiśle jak nikt inny. Serdecznie gratulujemy Paulinie i życzymy dalszych sukcesów literackich.

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl