Wybory samorządowe 2013/2014
24 października 2013

W tym roku szkolnym skończyła się trzyletnia kadencja p. Anny Dąbrowskiej i p. Anny Filipiak na opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

6 września cała społeczność szkolna głosowała na nowych opiekunów spośród całej Rady Pedagogicznej. Głosy zostały komisyjnie policzone przez przedstawicieli młodzieży i nauczycieli.

Najwyższą liczbę głosów otrzymały p. Anna Dąbrowska i p. Iwona Gortat. To właśnie te Panie przez kolejne trzy lata będą opiekowały się Samorządem Uczniowskim.

Nowi opiekunowie młodzieży 26 września przeprowadzili wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Spośród 4 kandydatów, którzy przygotowali wcześniej plakaty z informacjami o sobie, swoich zainteresowaniach i pomysłach na aktywne działanie na rzecz szkoły uczniowie nie wskazali jednoznacznie swojego przedstawiciela, ponieważ pierwsze trzy miejsca zostały wskazane różnicą jednego głosu. Tak mała różnica głosów skłoniła opiekunów do przeprowadzenia dogrywki miedzy tymi kandydatami.

Po dogrywce wyniki były następujące:

Natalia Szost kl. IIa – 115 głosów

Daniel Borzewski kl. IIb – 86 głosów

O pełnienie funkcji skarbnika Samorządu Uczniowskiego opiekunowie poprosili Patrycje Filipowicz z kl. IIa.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 października 2013.