Zajęcia w Muzeum Narodowym

W ramach przedmiotu wiedza o kulturze uczniowie klas I A i I B liceum wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Celem były zajęcia edukacyjne w Muzeum Narodowym oraz lekcja muzealna w Zamku Królewskim. W Muzeum Narodowym uczniowie otrzymali do pracy… Czytaj dalej »

Rok Ireny Sendlerowej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazie specjalnym zorganizowanym w kinie Helios w Płocku w ramach obchodów  roku 2018 „Rokiem Ireny Sendlerowej”. W 2018 roku przypada 10 rocznica śmierci Ireny Sendlerowej – działaczki społecznej, sanitariuszki , która w czasie okupacji… Czytaj dalej »

Pielgrzymka Maturzystów

Pielgrzymka Maturzystów z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego na Jasną Górę. 16 i 17 marca młodzież z diecezji płockiej modliła się na Jasnej Górze o wstawiennictwo Matki Bożej na egzaminie dojrzałości. Ich modlitwie przewodniczył bp Piotr Libera. Wśród pielgrzymów nie… Czytaj dalej »

START UCZNIÓW ZS WYSZOGRÓD NA II CTR NADARZYN

Dnia 1 grudnia 2017 roku odbyły się II Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie. Wydarzenie stanowiące połączenie imprezy biznesowej, kontraktacyjnej z prezentacją dorobku kulturowego i gospodarczego polskiej wsi. Wśród osób zainteresowanych nie zabrakło także uczniów Zespołu Szkół im. Jan Śniadeckiego w… Czytaj dalej »

Uczniowie klasy IITA na wycieczce w Płocku

Dnia 15 grudnia 2017 roku, uczniowie klasy II Technikum Agrobiznesu wraz z wychowawcą, udali się na wycieczkę do Płocka. Pierwszym jej etapem była wizyta w kinie Helios, gdzie młodzież obejrzała film pt. ‘Najlepszy”. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Facebook
Skip to content