Targi Żywności „WARSAW FOOD EXSPO”

Dnia 13.IX.2019r. uczniowie klas II, III, IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w największych w Polsce Targach Żywności – WARSAW FOOD EXSPO. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkali się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w… Czytaj dalej »

Zajęcia w Muzeum Narodowym

W ramach przedmiotu wiedza o kulturze uczniowie klas I A i I B liceum wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Celem były zajęcia edukacyjne w Muzeum Narodowym oraz lekcja muzealna w Zamku Królewskim. W Muzeum Narodowym uczniowie otrzymali do pracy… Czytaj dalej »

Rok Ireny Sendlerowej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazie specjalnym zorganizowanym w kinie Helios w Płocku w ramach obchodów  roku 2018 „Rokiem Ireny Sendlerowej”. W 2018 roku przypada 10 rocznica śmierci Ireny Sendlerowej – działaczki społecznej, sanitariuszki , która w czasie okupacji… Czytaj dalej »

Pielgrzymka Maturzystów

Pielgrzymka Maturzystów z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego na Jasną Górę. 16 i 17 marca młodzież z diecezji płockiej modliła się na Jasnej Górze o wstawiennictwo Matki Bożej na egzaminie dojrzałości. Ich modlitwie przewodniczył bp Piotr Libera. Wśród pielgrzymów nie… Czytaj dalej »

START UCZNIÓW ZS WYSZOGRÓD NA II CTR NADARZYN

Dnia 1 grudnia 2017 roku odbyły się II Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie. Wydarzenie stanowiące połączenie imprezy biznesowej, kontraktacyjnej z prezentacją dorobku kulturowego i gospodarczego polskiej wsi. Wśród osób zainteresowanych nie zabrakło także uczniów Zespołu Szkół im. Jan Śniadeckiego w… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Facebook
Skip to content