Powiatowy turniej tenisa stołowego

W dniu 7 marca 2018 roku po raz kolejny Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie był gospodarzem Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. W tym roku okazaliśmy się mało gościnni dla przyjezdnych, ponieważ zarówno dziewczęta jak i chłopcy… Czytaj dalej »

Powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców

Dnia 9 lutego 2018 r. na terenie Hali sportowej rozegrany został powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców. Przyjechały do nas drużyny z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Po losowaniu,… Czytaj dalej »

Szkolny turniej tenisa stołowego

W czwartek 22 lutego 2018 roku w godzinach 8:00 – 13:30 rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego. Do rywalizacji o miano najlepszej i najlepszego tenisisty stanęło 52 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiło… Czytaj dalej »

Rozgrywki siatkarskie

Zwycięskim turniejem siatkarki kończą rozgrywki… Po dwóch przegranych turniejach – 14 XI br. w Gąbinie i – 28 XI br. w Górach, na których nasze siatkarki zajęły III miejsce (I – ZS PŁOCK, II – ZS Gąbin) znów zaświeciło słońce…. Czytaj dalej »

Wolontariat biegu Arena Challenge

Wolontariat biegu Arena Challenge W dniu 3 grudnia br. odbyła się pierwsza edycja Arena Challenge, biegu z przeszkodami po hali Orlen Arena, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji Płock Sp. z o.o. Uczniowie klasy II A naszej szkoły… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Facebook
Skip to content