Siatkarskie ostatki :)

Siatkarze kończą zmagania w tegorocznych rozgrywkach Powiatowej Licealiady. Ostatni turniej odbył się w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie gdzie po za gospodarzami udział wzięły także drużyny Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku oraz Zespół Szkół im. Jana… Czytaj dalej »

Siatkarski finisz

W dniu 22 stycznia na hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się ostatni turniej Powiatowej Licealiady w siatkówce dziewcząt. Na parkiecie zmierzyły się ze sobą trzy zespoły: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie, Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku… Czytaj dalej »

Powiatowy turniej tenisa stołowego

W dniu 7 marca 2018 roku po raz kolejny Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie był gospodarzem Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. W tym roku okazaliśmy się mało gościnni dla przyjezdnych, ponieważ zarówno dziewczęta jak i chłopcy… Czytaj dalej »

Powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców

Dnia 9 lutego 2018 r. na terenie Hali sportowej rozegrany został powiatowy finał halowej piłki nożnej chłopców. Przyjechały do nas drużyny z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie oraz z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Po losowaniu,… Czytaj dalej »

Szkolny turniej tenisa stołowego

W czwartek 22 lutego 2018 roku w godzinach 8:00 – 13:30 rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego. Do rywalizacji o miano najlepszej i najlepszego tenisisty stanęło 52 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiło… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Facebook
Skip to content