Najlepsi uczniowie

Rok szkolny 2019/2020

Paulina Kuczera 5,73;
Dominika Siekiera 5,57;
Dominika Dąbrowa 5,54;
Julia Rybicka 5,44;
Natalia Głowacka 5,43;
Wiktoria Kowalska 5,43;
Szymon Kowalczyk 5,15;
Weronika Chołuj 5,14;
Agnieszka Popiołkowska 5,13;
Jakub Klimczewski 5,13;
Kacper Zieliński 5,06;
Weronika Skopczyńska 5,00;
Katarzyna Żbikowska 5,00;
Oliwia Kiedrowska 5,00;
Agnieszka Klus 5,00;
Kasia Chołuj 5,00
Paweł Popławski 4,95;
Martyna Grzelak 4,93;
Paweł Brzeziński 4,93;
Mati Kurpiewski 4,89;
Ewelina Kaflińska 4,89;
Andżelika Kamińska 4,89;
Katarzyna Ostrowska 4,86;
Martyna Żuławnik 4,86;
Mateusz Regulski 4,81;
Kamil Bojarski 4,80;
Fidelska Zuza 4,80;
Aleksandra Misiakowska 4,80;
Wiktoria Kurowska 4,80;
Magdalena Łożyńska 4,79;
Zuzanna Koba 4,79;
Wiktoria Ostrowska 4,79;
Kornelia Wachaczyk 4,79;
Krzysztof Rokicki 4,79;
Karolina Włodarska 4,79;
Przemysław Szymerski 4,78;
Kuba Maczuga 4,76;
Kacper Krzemiński 4,76

Rok szkolny 2018/2019

W Liceum Ogólnokształcącym najlepszą uczennicą okazała się Agnieszka Popławska (średnia ocen 5,22), w Technikum zaś najwyższe wyniki osiągnęła Dominika Siekiera (średnia ocen 5,33).
Wśród najzdolniejszych należy również wymienić uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Julię Rybicką (śr. 5,13), Aleksandrę Brudzyńską (śr. 5,00), Weronikę Skopczyńską (śr. 5,00), Andżelikę Kamińską (śr. 4,88) i Bartosza Smółkę (śr. 4,7) oraz uczniów Techników: Szymona Bartosiaka (śr. 5,19), Patrycję Maciągę (śr. 4,94), Mateusza Regulskiego (śr. 4,93), Kubę Krzemińskiego (śr. 4,93), Martynę Fotek (śr. 4,87), Agnieszkę Janczarek (śr. 4,86), Wiktorię Kowalska (śr. 4,86), Mateusza Modrzejewskiego (śr. 4,86), Natalię Głowacką (śr. 4,81), Pawła Brzezińskiego (śr. 4,8), Agnieszkę Klus (śr. 4,76), Jakuba Klimczewskiego (śr. 4,76), Przemysława Szymerskiego (śr. 4,75) i Rafała Strzelczaka (śr. 4,75).

 

 


 

 

Najlepsze wyniki maturalne 2013 r.

1. Judyta Pręgowska kl. III B LO – 93 %

2. Magda Ostrowska kl. III A LO – 89 %

3. Paulina Bojarska kl. III B LO – 88,8 %

4. Katarzyna Pałac kl. III A LO – 82 %

5. Daria Aleksandra Badurska kl. III A LO – 81,8 %

6. Aleksandra Majewska kl. III A LO – 79,8%

7. Justyna Kurowska kl. III B LO – 79,4 %

8. Patryk Racki kl. III A LO – 77,2 %

9. Anna Bąbalska kl. III A LO – 75,2 %

10. Klaudia Szymańska kl. III A LO – 75,2

Ważne informacje

Facebook
Skip to content