Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

31 marca 2017 Targi Edukacyjne „Od edukacji do pracy”

Dnia 28 marca 2017 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się po raz ósmy Targi Edukacyjne „Od Edukacji do Pracy”.
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pani Iwony Sierockiej – Wicestarosty, Pani Małgorzaty Bombalickiej – Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, Pana Jana Boszko – Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród, Pani Anny Kossakowskiej – Sekretarza Gminy i Miasta Wyszogród.
Gościliśmy również pana Mariusza Wrzesińskiego – Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Płońsku, który wraz z nauczycielem Andrzejem Izydorczakiem i ze swoimi podopiecznymi, którzy wystąpili z krótkim pokazem muzycznym.
Tegoroczne targi rozpoczęły się od występów naszej młodzieży, usłyszeliśmy zachwycające głosy  Wiktorii Kopki, Karola Pisarskiego i Magdaleny Sołtysiak, którym jak zwykle niezawodnie akompaniamentowali Justyna Stalczewska i Mateusz Olszewski- zebrali oni gromkie brawa, co wcale nie było dla nas zaskoczeniem, gdyż był to występ na bardzo wysokim poziomie. 


Targi „ Od Edukacji do Pracy” miały przede wszystkim na celu pomóc uczniom klas maturalnych w wyborze kierunków dalszego kształcenia i ułatwienie dostępu do aktualnych propozycji wyższych uczelni. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy i możliwościami zatrudnienia po skończeniu szkoły.
Podczas Targów można było poddać się zabiegom kosmetycznym, profesjonalnemu masażowi, zbadać BMI, dać się uczesać czy też zmierzyć sobie ciśnienie. Szkoły wyższe, aby zainteresować swoją ofertą uczniów organizowały konkursy i pokazy, ale przede wszystkim udzielały informacji o kierunkach kształcenia i warunkach rekrutacji.
Dziękujemy zaproszonym gościom – przedstawicielom uczelni wyższych oraz Urzędów Pracy- za udział w Targach i zapraszamy za rok!

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl