Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

Stypendia

W sekretariacie szkoły można odbierać wnioski na stypendium szkolne do Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród.

(OBECNIE dochód w rodzinie nie może przekraczać 456,00 zł na jedną osobę, natomiast dochód z gosp. rolnego wynosi 250 zł / 1 ha).

Wypełnione wnioski z załącznikami należy składać do dnia 30 kwietnia 2014r. w sekretariacie szkoły

Wniosek o stypendium

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl