Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

Samorząd Uczniowski 2016/2017

Wiktoria Kopka – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Uczennica klasy Ib, profil europejski oraz II stopnia szkoły muzycznej w Sochaczewie. Zainteresowania: śpiew, gra na wiolonczeli.

Damian Kurzyński – zastępca

Uczeń klasy I technikum gastronomicznego. Zainteresowania: kulinaria, hodowla drobiu ozdobnego. Lubi wycieczki oraz organizację imprez szkolnych.

Mateusz Racki – skarbnik

Uczeń klasy I o profilu medyczno-sportowym. Zainteresowania: podróże, psychologia i fotografia.

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl